heroes

0 /
nihilist
dizi aslında guzel ama soyle bir proje olsa sanki tadından yenmezdi; ozel gucleri olsun karakterlerin yine normalde oldugu gibi izletyelim bu ozel gucleri ama o izledigimiz ve olan biten seyler oyle guzel bir kurgu ve senaryo tesadufleri ile verilsinki bize, izleyici bizler yasananların gercekten olup olmadıgını yada izledigimiz karakterlerin gercekten ozel gucleri olup olmadıgını asla net bir sekilde bilemeyelim. yani ozel bir kurgu ile devamlı bizi faklı sekilde dusndurtsun, bu sekilde olsaydı lost u bile katayabiliritesi olan bir dizi olurdu, simdiki hali ile lost beklerken izlenecek en guzel dizi...
spooky
son zamanlarda basgosteren drama-advanture tarzi dizilerin son ornegi. hatta bu dizide bol miktarda bilimkurgu da var. 22 ocak itibari ile birinci sezona kaldigi yerden godsend adli bolumle devam etmektedir. dizi her bolumde bir kahraman daha cikartarak x-men ekibini kurma yolunda hizla ilerlemektedir. aday oldugu altin kure odullerinden bu sene hic alamasa da yuksek ratingleri ile lost’un verdigi aralikta en cok konusulan dizi olmustur.
van ness
9 bölümlük dvd lerini aldığım 6 bölümünü yemeden içmeden seyrettiği süper ötesi dizi. kesinlikle dehşet birşey. müptelası olunulası.
van ness
gerçekten başarılı. yeni bölümleri merakla beklenilen dizi. lost seyredenlere ara sıcak minvalinde uyacak hastası yapacak şey.
overload
bünyesinde hiro nakamura gibi bir sevimlilik abidesi , claire bennett gibi bir güzelliği ve sylar gibi bir psikopatı barındıran aşmış x-men tabanlı manyak dizi.
aermare
03.03.07 tarihinde e2 de pilot bölümü gösterilmiş dizidir. ayrıca 04.03.07’de 21.00’da cnbc-e’de.

ağustos sonu gibi başlamış bir diziyi türklerin daha yeni seyredebilmesi iğrenç bir şey tabi ki. ehm neyse.

önceden seyredenler bilirler 17. bölüme kadar geldik. yarin 18. bölümü çıkıcak ve ondan sonra nisan ayına kadar ara verilicek. evet evet bu da iğrenç. başka ara vermeyi adet haline getiren diziler için (bkz: lost)

-spoiler-

http://www.heroesrevealed.com/clips/1-minute-scene-from-episode-18-like-any-parasite/

http://www.heroesrevealed.com/clips/peter-vs-sylar-promo/

http://www.heroesrevealed.com/clips/i-need-to-see-peter-petrelli/

http://www.heroesrevealed.com/clips/6-minutes-of-episode-18-like-any-parasite/

öncelikle 18. bölüme kadar gelenler yukardaki videoları izlesinler. şimdi gelelim soru işaretlerine. önceki bölümde isaac peter’ı vurucam derken simone’u vurdu. ve bu bölümde ne görüyoruz? simone dirilmiş. laağn laağn bu nasıl oldu derken bir de ne görüyoruz? mr. bennet suçu matt parkman’a atıyor.

18. bölümde kesin biri ölecek diyorlar ve suçu parkman’a atmaya karar verdiklerine göre kabak onun başına patlayacak ve dıkşıın. e şimdi olucak iş mi bu?! çocuğu olucak, eşi yalnız kalıcak. laağn! haksızlık resmen.

gelelim diğer komplo teorilerine. biraz flash back yapın aklınızda ve bombanın (daha doğrusu peter’ın) patladığı günü hatırlayın. claire peter’ın yanına koşarak geliyordu. ve 18. bölüm trailer’ında gördük ki claire "i need to see peter petrelli" der. e şimdi bombadaki manzara ortaya çıkıyor galiba yavaş yavaş? daha başka.. sylar isaac’i ben görmeye giderim diyor ve ondan sonra muhtemelen orda peter’la karşılaşıyor. onla karşılaştığında bir şekilde (büyük ihtimalle peter’a yardım etmek için) isaac oraya geliyor ve peter o sırada bombanın (kendisinin) patlayacağı yere doğru kaçıyor. isaac hiro nakamura’nın geleceğe gidip gördüğü gibi yerde ölü bulunuyor. simone peter’ı takip ediyor. isaac bir şekilde kalkıp onu izliyor (bu kalkışda yeni bir hero’nun katkısı var.) ve bomba patlıyor.

sahnelerin ilerisini düşününce bombanın patladığı sahnelere ulaşmak ürkütücü aslında. bence tam bomba patlarken bölüm biticek ve nisan’a kadar bekleyeceğiz. zavallı bizler.

-spoiler-
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol