hemen boşalan kadın

herkonudafikrimvar
Boylesini bulunca asla birakmamak lazim. Kimisi var saatlerce ugrasiyorsun bana misin demiyor. Tavana bakiyor dusunuyor. Gecmiste ne baskilar ne örfler âdeter yasadiysa artik ugras ugras tık yok. Kimisi ise girer girmez yaldir yaldir boşaliyor. 10 dakika icerisinde 3-4 defa boşalanlar bilirim. Hem erkegini de yormaz strese sokmaz. Partnerinin bosaldigini bilen erkek strese girmeden daha rahat devam eder sevişmeye. Ruhunu örf ve adetlerin esaretinden kurtarmis,seksten zevkini alan bu kadinlardan ulkemizde cok az var aman bulursaniz birakmayin
meekma
sonra vay efenim bilgi sözlük alternatif olamıyor..

olsa nolur amk. yok bostancı minibüsündeki sarı gocuklu kız, yok çok pis sikişme anılarım, yok ayak parmağımdağki kültür mantarı filan.. insanın şu tip zırvalamaları görürken harcadığı vakte yazık lan.

hayır bunlar ekşide mekşide yazılamayan şeyler de değil icabında. orada yazamayacağın konular belli.. bir bebek bu dünyaya sakat getiriliyor, mafya örgütlenmesi de hastanenin kıçını kurtarmak için terör estiriyor.. bu tip şeyleri yazamıyorsun. yoksa am göt meme serbest yani. hatta benden duymuş olma isteniyor bile o tip şeylerin yazılması..
1220
Çok porno izleme başlık açan kardeş.
Gerçek hayatta dediğin gibi dakika başına boşalan kadın varsa da allah yardımcısı olsun, çok yorucudur.

Şu denge işini bulmayı öğrenemedi insanoğlu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol