havuz

0 /
webgum
ayrica seneler boyu problem olmuslardir. problemsiz havuz var midir sorusu gundemden hic inmemistir.
ornegin:
-bes muslugu bilmem kac oraninda doldurur iki muslugu falanca oranda bosaltir bu havuz hangi otele yapilmistir?
serco
ahmet ha$im’in $iir’lerinden ;

ak$am yine toplandi derinde...

cânân guluyor eski yerinde
cânân ki gunduzleri gelmez
ak$am gorunur havz uzerinde,

meh-tâb kemer tâze belinde
ustunde semâ gizli bir ortu
yildizlar onun guldur elinde.
zenana
hiç bir şekilde,hiç bir koşul altında deniz tadı vermeyen,veremeyen yüzme elemanı.yapay olması,dalga olmaması zart zurtu geçtim en başta işenmiyo içine be.
independence
etrafinizda e$ek arilari vizildarken en iyi ve en serin siginaktir kendileri. e$ek arilari bir sure sonra hedef degistirip sizden uzaklasiyorlar bu durumda.
angelus
suyu pek tuzlu olmadığı için denizde olduğundan daha rahat boğulabilinen bir alandır. bu bilginin akabinde, yüzme bilmeyen bireylerin; lan küçük alan burası bi’şey olmaz, demelerinin pek de bir işe yaramadığını belirtmek isterim.
independence
her gece bakimi yapilmalidir bu serinleme cukurunun. klorlanmali, ilaclanmali ve sabaha servis edilmelidir. aksi taktirde hastalik kapmaniz cok olasi.
orqn
kenarına dirseklerini dayayıp fotoğraf çektirmediğin sürece gitmişsin gitmemişsin bir önemi yoktur. ha bir de o fotoğrafı en az 6 sosyal paylaşım sitesinde yayınlaman lazım tabi. işte bütün bunları yaptığın zaman anlarım ki sen gerçekten havuza gitmişsin.
independence
#973890

$u ya$ima geldim, belki 500 kere havuza gitmi$imdir girmi$imdir, her seferinde de suda boy verirken olsun, ne bileyim amuda kalkarken olsun falan hep fotograf cekinip 8 ayri sosyal payla$im sitesinde payla$tim, herkes "siktir lan, havuza gittim diye ayak yapiyorsun" diye yorumlarda bulundular. ulan megerse i$in sirri ba$kaymi$. dirseklerimi dayamami$im havuza, o yuzden inandiramami$im kimseyi, naletler olsun!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol