hakan balta

sepulturk
transferin son gününde galatasaray’a transferi gerçkeleşmiş oyuncudur. karşılığında ferhat öztorun bonservisi ile birliktei sydın yılmaz ve anıl karaer de birer yıllık kiralık olarak manisaspor’a verilmiştir.
hergele
orta sahada linderothla iyi bir ikili olcağını tahmin ettiğim yetenekli futbolcu.

edit medit:vestel manisaspor da oynarken genellikle orta saha da oynuyordu galatasaray da ise esas mevkii olan sol bekte görev yapıyor.
orqn
sigara içerken gazetecilere yakalanan futbolcudur.bu haberi okuyana kadar kendisinin oldukça profesyonel bir futbolcu olduğunu düşünürdüm;ama buraya kadarmış.

http://www.sporsitesi.net/news_detail.php?id=189418
orqn
kendisi için mfö den geliyor:

’’bir zamanlar fırtınalar estirirdim
eskisi gibi değilim şimdi değiştim’’

baba olmak yaramadı bu adama.
be perfect
türkiyenin en teknik futbolcularındandır.almanyada altyapı eğitimini almış olmasının ona getirdiği en büyük artı bu olsa gerek.ama hakan balta bir defansıf kanat oyuncusu değildir.galatasarayda hatta milli takımda bu mevkiyi teknik kapasitesi ve defans bilgisiyle doldurmaktadır çünkü alternatifi yoktur.ama çabuk bir oyuncu değildir o nedenle maç boyu nadiren ileri cıkar.savunduğu kanadın ilerisinde oynayan oyuncu sık sık santra çizgisne doğru gelip top almak zorunda kalır buda sol kanadı 60 lı dakikalardan sonra kullanılmaz hale getirir.hakan baltanın ideal mevkisi bence servetin yanında 2. stoper yada 2 ön liberodan biridir.
nerobianco
beşiktaşlı olmama rağmen seviyorum bu adamı. milli takıma faydalı. işini yapıyor sadece konuşmadan ayaklarıyla oynuyor.
eldrun
ah biraz da hızlı olsa... ergün penbe aklıma geliyor bu adamı sahada görünce. hakan da genelde efendi olsa da ergün penbe’nin efendiliğine ve kalitesine yetişemiyor.
orqn
benim biraz daha kondisyonlu olalım. hatta senin de. hatta herhangi bir insanın da.

2 buçuk senedir sahada yer kaplamaktan başka hiçbir iş yapmıyor bu adam. hala neden yerine adam aranmaz anlamak mümkün değil.

edit: 4 şubat 2011 gaziantepspor galatasaray maçında yaptığı hata;

http://tinyurl.com/87doqr3

akabinde sadece topu değil, kariyerini de çizgiden çıkarmıştır.
adige
galatasaray da ki yerli futbolcular içerisinde en sorunsuz futbolcudur. ayrıca defans hattında ki yerli futbolcular içerisinde pozisyon ve kademe bilgisi en üst düzey olan isimdir.işini yapar,takım da bozgunculuk yapmaz.yedeğe alırsınız sezon da en önemli maçta, mevkisi dışında stopere,ön liberoya koyarsınız, o karşılığını elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak verir.saha içinde ve dışında futbol harici tek haberle gündeme gelmez.bir sigara mevzusu dışında haberi çıkmadı bu adamın. galatasaray'da her futbolcunun iş ahlakı bu kadar gelişmiş olsun da,isterse rakı alemi kursun her gece.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol