hacıyatmaz

0 /
tyche
yatacaksın hüleyyn diye inat ettiğim, yatmayan yerini çıkartıp, onu yatar hale getirmek için bir gün ameliyata aldığım ama ameliyat masasında kalan hasta.
freak
gece uyumayıp evde sürekli tıkırtılar cıkaran ve tepkisini belli etmek isteyen ev halkının şahsı tanıtma bicimi. (bkz: ben)
hallucinogen
bayülgen ve ekibi tarafından gazlanacağına göre ve işin içinde demirel suniliği de olacağına göre epey içinden çıkılmaz bir iş ortaya çıkacağı aşikadır.okan bayülgene şahsımın verdiği bir isim çirkin cekettir.kamera arkası pozisyonuyla bu simgesel politically correct ceketi prog.lar boyunca hissedeceğimiz kesin.
çirkin ceket :halkı ezen ona tepeden bakan ,iki yüzlü ,çifte standartçı ,karanlık devletçi politikaları temsil eder benim için.bayülgen in prog.ları boyunca giydiği cekettir modeli.siyahtır. şöyle kalıplı gösteren bir ceket.tarifi manasızdır aslında.
sepulturk
ilk program itibariyle olmayacak gibi görünen olaydır. garip bir soğukluk var programda. seyirciyi kendisine bağlayamıyor. ata demirer bu işi pek kıvıramıyacak gibi ya haydi hayırlısı. ha bunda ilk programa göre çok çook rezil konuklar seçilmesinin de etkisi vardır. bir aydın boysan vardır konuklar arasında adam gibi adam gerisini attır çöpe.
dalyarock
ata demirer adına üzüldügüm kariyeri için bir an önce yayından kaldırılmasını diledigim talk show programının adı..
tamu
ata demirer’in show programı sunmaktan hiç anlamayan, bu konuda hiç bir deneyimi olmamış bir isim olduğunu düşünürsek, 27 ekim’deki hacıyatmaz için aslında ’bayağı iyiydi’ diyebiliriz. program boyunca devam eden şarkı türkü faslı için ata demirer zaten kendi özeleştirisini yapıp programı ibo show tarzı yapımlara benzetti ve bana kalırsa bundan sonraki programlar için izleyicilere, şarkı faslını kısa tutacağının mesajını verdi.

aklı başına gelmiş edit: yok yok anlaşıldı, böyle şarkılı türkülü devam edecek program.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol