grip

0 /
independence
bugunlerde kiminle konustuysam muhakkak bir sekilde grip olmus, yatak dosek yatiyor. dun ben de kaptim bundan cok sukur, oksurdukce beynim sanki sarsintidan kulaklarimdan cikacak gibi oluyor.

covid'den cok daha yaygin sanirim şu sıralar.
independence
2018 in en trend hastalığıydı, anlaşılan o ki 2019 da da liderliği başka hiçbir hastalığa kaptırmayacak. Başarılarının devamını diliyorum.
independence
2018 in sonu itibari ile cidden hemen herkese bulasti ulkede neredeyse, 2019 un ilk ayinin ilk yarisinda da hiz kesmeden devam ediyor. 22 gun yattim, 3 gun kalktim, 4. gun yine yatirdi serefsiz hastalik.
independence
Bu havaların en trend hastalığı. Kimi tanıyorsam bir şekilde hasta olmuş. Çok şukur beni de es geçmedi bu lanet.

Sözün özü havalara aldanmayın azizim.
independence
sanirim bu hastaligi yayan viruslerde bir degisim bir bagisiklik olustu. arkadas ne ilac kar ediyor ne baska bir sey, gunlerdir hatta bir haftadan fazladir bir grip insani yataga civiler mi ya.
independence
2013 senesinde olani sana yemin ederim evrim gecirmi$ viruslerden mikroplardan olu$uyor. ben ki bagi$iklik sistemi a$mi$ guclu birisiyimdir, her tur mikrobik hastaligi maksimum iki gun icerisinde hic ilac almaksizin atlatirim, bu senenin gribi 15 gundur yatakta yatirdi beni, hala daha da yatiriyor.

bu sene iyi grip yapti.
independence
eylül 2013 un en populer hastaligi.

konustuklarimin arasinda sadece 2 kisi var grip olmayan, onlardan da biri kanser olmus biri akdeniz anemisi anasini satayim.
independence
sene olmus 2013, bu hastalik hala var arkada$. marsa arac yollandi, uzayda üs kuruldu, i$ik hizi gecildi ama $u lanet hastaliga bir care bulunamadi.

siz siz olun ozellikle bu havalarda klimaya fazla abanmayin. abananin halini iki gundur goruyorum hissediyorum ben.
independence
bu seneye mi hastir nedir anlamadim ama bu sene bula$ani yataktan kaldirmiyor insani.

kendimden ornekle en babayigit hastaligi maksimum 24 saat icerisinde follo$ eden bagi$iklik sistemim bu sene yakalandigim gribe 3 gundur hatta 4 gundur baskin gelemedi. burun firk firk, bu ne lan!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol