göster amcalara pipini

0 /
alkazar
ufacik bebelere macoluk asilayan yanlis bir davranis sekli.ilerki yaslarda siki oldugundan kendini kadindan ustun gorme gibi kaprislere girer bu tur davranislara magdur kalan cocuklar.
sinirsahibi
pipiyi gosteren velet 25(yaziyla yirmi bes) yasina geldiginde, beyni sulanmis ebeveyn tarafindan "goster amcalara hasmeti" seklinde modifiye edilmesi muhtemel baba istegi. bir veleti daha 2-3(yaziyla iki uc) yasinda tassak oglani etmenin en kolay yolu.
independence
te$hirciligin yurdumuzda bu kadar yaygin olmasinin yegane aciklamasi.daha kucuklukten aile baskisi ile ba$laniyor te$hircilige, buyuyunce de paltonun icerisine hicbir $ey giymeden onune cikan kadina paltonun on tarafi acilarak master yapiliyor bu alanda.
imgoindeeperunderground
erkek egemen toplulugun numaralarindan bir tanesidir. pipi ile pek cok seye sahip olabilecegini ve bunun guc oldugunu soylemese de icinden dusunen ama bu sekilde disa vuran erkek adamin, erkek cocuguna da uygulatmak istedigi eylemdir. aslinda uzerinde cok da sosyolojik arastirma yapilmasina gerek olan bir mevzu degildir, nitekim buyuduklerinde bir sekilde anlarlar ki asil guc kukudadir ve asil is gostermek degil gostermemektedir .
lazkapital
kucukken sikca maruz kaldigim soru. her zaman zorlada olsa cikatip gosterilen ve etrafindakilerin de kikir guldugu en kotu olaylar zincirinde ilk 10’a girecek olay.
mad
x.hadi oğlum göster amcalara pipini
y.ya baba her sene aynı muhabbet.20 yaşına geldim artık
x.olsun göster sen amcalara pipinide görsünler
y.ya ne pipisi baba.artık pipiliği mi kalmış?
kirlisakal
küçükken akledip kızıp, utandığımız aynı durumu büyüyünce üstüne üstüne giderek yapmaya çalışırız. ha bire kendimizi ispatlamaya bir şeyleri göstermeye hatta insanların gözüne sokmaya çalışırız.
salome
’haydi oglum cinsel organini pardon erkeklik organini amcalara gosterde emin olsunlar’ manasina gelen cumle. pipide var olup da kukuda olmayan sey ne acaba ki amcalara pipi gosterilirken gururla kuku saklanir utancla!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol