gökçe

0 /
angelus
okan bayülgen: yaşlı ama genç mi gösteriyorsun, genç ama yaşlı mı gösteriyorsun anlamadım.

gökçe: pas.

zannediyorum cümleyi ilk kurmaya başladığında aklında bambaşka bir bütünlük olan okan bayülgen kişisi kurmaya başladığı cümlenin yarısında fikir değiştirerek konuyu bambaşka bir mecraya sürüklemesi sonucu kafası karışan bir hanım kızımızdır. lezizdir. hemen indirdim bikaç mp3 ünü, albümünü almadım.
artemisia
ilk defa makinada karşılaştığım, en başta bir kaç şarkı mırıldanırken "lan hatunda jazz gırtlağı var gibi" diye heveslendiğim, sonra canlı performansında sıradan şarkısıyla hayal kırıklığına uğradığım hatun. hayal kırıklığım sevgili gökçe’nin sapsarı saçlarının uzunluğu ve kıskançlığımla da doğru orantılı olabilir.
independence
dans ederken bir robot havasi sezdim ben bu hatunda.eller ve ayaklar ayri bir senkronizasyonda hareket ediyor.el ileri diger el ileride olan elden 5cm geride.ayak ileri diger ayak ileride olan ayagin 45 derece kuzeybatisinda.
adrenokortikotropik
hayatımda bu dönemlerde duyduğum en sikindirik şarkının sahibesi taş gibi hatun kişi. ablacım, çok güzel olabilirsin, evet çıtır çıtır yenebilirsin de ama yani 30 yaşına gelmişsin hala bi avril özentiliği bi kolpalık falan? havuzun içinde klip bi de baterinin gitarın ağzına sıçmışlar. bulursam seni bi yerde naranana diye şarkı mı olur lan?
amazonta
duman grubunun davulcusu alen konakoğlu böğürtlenli reçel adlı albümünün prodüktörüdür. aynı zamanda gökçenin sevgilisidir.
schenardi
dream tv ile nasıl bir anlaşması varsa günlerdir en fazla bir saat aralıkla klibi yayınlanmakta. yaptığı müzik türünün adı olsa olsa laylaylom müzik olur ki bu da ne kadar müziktir tartışılır. asıl meselesi hitap ettiği kitlenin belirsizliği gibi geldi bana. teenager dişilere bir model olma misyonu üstlenmekte sanki bilemedim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol