gene dağılacak diye yatağı toplamayan insan modeli

0 /
ups
bu model insandan cok vardir hatta belki de size cok yakin insanlardir bunlar hatta ve hatta sizde bu insanlardan biri olabilirsiniz.bu sebepten bu insanlari hor gormeyelim onlari da aramiza kabul edelim,dislamayalim...
coni
daginik ortamlarda yasamaya alisik olan kendimin ara sira yaptigi ve yapanin ezilecegi pek bir yanini goremedigim aktivite.
esek sipasi
annemin dayatmalari olmasa her gun yapabilecegim hadise.sabah cikip aksam gelen bir birey icin gayet mantikli bir yontem.bosuna efor sarfetmenin bir manasi yok.kim gelip de yatagin toplanmadigini gorucek?kime ne.
p t n
aileyle beraber yasamanin avantajlarindan faydalanip her gun annesine toplatan bunyenin aile tatildeyken zaten nasil yapilacagindan habersiz olmasininda yardimiyla rahatca gerceklestirdigi eylem.
seyhmerat
ozellikle de tatillerde cok sik yasanan olaydir.yazlik evler dubleksse ve odaniz ust kattaysa aslinda pek sorun olmaz ama anneyle sorun cikar bu sefer..
-yatagini topla bak misafir gelecek aksamuzeri caya..
-haydaa gelicekte taa ust kata benim odama mi girecek misafir??
-girer tabii....
hey allahim derim heo neyse sonucta yazlik yerlerde toplanmasada olur yatak..
broken
dağınık yatak daha sağlıklıdır tezine inanmasından da kaynaklı olabilir bu eylemsizlik. zira ev akarlarına karşı yatağın havalandırılması gerektiğini, bu nedenle yataktan kalkar kalkmaz yatağın toplanmasının sağlıklı olmadığını söylüyor uzmanlar.
totik
genç insandır. sadece genç değil aynı zamanda yetişkin olmak ve sorumluluklara isyanın örneğini gösteren yaşı geçmiş bir gençte olabalir bu kişi. çoğunlukla üşengeçlikten değil büyümek istemediğinden bile sisteme uymanın zincirini yataktan kırabileceğini düşünen ve eğlemsizlik kararı veren kişidir. ancak belirtmek gerekir ki bu kişi bu eylemi bu sebepten yaptığının dahi farkında değildir. ileriki yaşantısında yatak toplamak kadar başka işlerede el atacaktır atmazsa kazanak ama ilerde sevgili kaybedecektir.
huni delisi
-gene dagilicak diye yatağı toplamayan insan modeli.
+lan konusma msn de nickine evde değil yazan insan modeli senii.
-baah olum azını topla.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol