gelinim olur musun

independence
yeni fark ettigim biri bizi izliyor tarzinda bir tv $eysi..$eysi evet..programi demek pek icimden gelmiyor..koyamadim ismini..evde kalmi$ kizlarin evlenecek erkek aradiklari, annelerin erkek cocuklarina bir e$ bulabilmek umidi ile katildiklari bir yari$ma gibi bi$ey sanirim..formati da anlayabilmi$ degilim acikcasi..lakin dikkatimi ceken $u oldu..kizlar evde kalacak kadar igrenc tipler degil..e o zaman burda ne i$iniz var be karde$im..gidin oturun evinizde bekleyin kismetinizi..ne bilim..
goretomb
vakti zamaninda annelerin daha cok yaptigi gibi hamamda kizi gorme tanima ve ogluna layik gorme isteme $eklinde geli$ecegi zannedilen ancak iceriki odadan duydugum kadari ile surekli anne ve gelin adaylarinin mizmizlandigi yari$madir.
ben zaten tv de yayinlanan tum bu ve benzeri yari$malari yapay ve seviyesiz bulmu$umdur ama bunlarin ruh hali davrani$lari cok varo$ cok takintili cok cok cok..
independence
bugun ogrendim ki cuma gunu bitiyormu$ bu dunyanin en rezil programi..uzerimden buyuk bir yuk kalkti acikcasi.semra hanim ve ekurilerinin topluma verdigi ruhsal bozukluk sinyallerinin insanlar uzerindeki etkisini du$undukce ve genc bir cumhuriyet olmamizdan kaynaklanan bir olgu sonucunda nufusumuzun pek cogunun da genc ki$iler tarafindan oldugunu du$undukce gercekten cok sevindim bu programin bitmesine.hepimize aydinlik yarinlar olacaktir dune nazaran.oyle olacak evet.
goodygoblin
ben evleniyorum olarak hayatına başlamıştır.abazan damat adaylarının kız bulma yeri,şarkıcı özentisi tikky kız yuvası,psikopat fabrikası,yarı tımarhane dir.her eleme gecesi olay olur.olmasa bile gubidkten herhangi birşey çok büyük bir faciaymış gibi gösterilir.ilginç olan hepsini ebru akel adlı solaryumun bağrından kopup gelen ilginç kişi sunmaktaydı.allahtan rtük bi ara yasakladı bunları da kesildiler.semra hanım gibi türk tarihine geçen önemli kişilikleri de toplumumuza kazandırdı ayrıca.
hobaa
ebemi siker misin
gökyüzünde domalır mısın
oğlumun hem annesi hem orospusu olur musun
bana hem anne deyip hem ağzıma sıçar mısın
aello
formatını aynen amerikaya satan türk kökenli programımsı. amerikada durumlar biraz daha çık tabii. şimdi bir oğlan, onun annesi ve bir ev dolusu kız var. oğlan hepsiyle tek tek öpüşüp koklaşıyor, jakuzilere giriyorlar kızlar soyunuyor, ekran onları sansürlüyor vs... yani yuh artık oha ya. bu kadar da olmaz. televizyon ne biçim bir kültür endüstrisi provokatörüdür, nasıl bir bok kutusudur. resmen bir takım aracılar çıkıyo televizyona ve pezevenklik yapıyo. yani ayıp denen bi’ şey var. ne ahlaksız insanlar bunlar ya. ne evliliğe ne sevgiye hiçbir değere saygıları yok. hepsi göt işte.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol