geleneksel çocuk onca yol geliyor zirveleri vol 7

0 /
addicted to pain
efendim ağustos ayının ortalarında,istanbul’da yapılması planlanan zirvedir.yeni bilgiçlerin aşağıdaki bkzlardan yayarlanması ya da bir bilene danışmaları mümkündüy.

(bkz: çocuk onca yol geliyor ayıp olur istanbul zirvesi)
(bkz: çocuk onca değilse de yol geliyor ankara zirvesi)
(bkz: çocuk yine bir yol geliyor gelin lan izmir zirvesi)
(bkz: anten kunten izmir toplasmasi ve topitoplu geceler)
(bkz: addicted ı sikelim bi daha zirve yapamasın zirvesi)

gibi zirveler,silinen zirve başlıkları,gece partileri,kenar köşe bira içmeleri,sıçmaları,toplaşmaları gibi vesaire bilimum organizasyona imza atan biz bilgi sözlük yazarları,eski yeni ayırt etmeksizin (ama tabi ki bazı demirbaşların katılım zorunlulukları ile) uzun bir aradan sonra istanbul’da bilgiçlerimizle buluşuyoruz.ayrıntılı bilgi bu başlıkta zamanla verilecektir.katılım göstermek isteyenlerin "ben de atliyim" yazıp bir boşluk bırakarak 37"74567934394798 a göndermeleri yeterlidir.ya da ;

(bkz: alo bilgi sözlük danışma hattı)
imphotep
katılmayı düşündüğüm zirvedir.son zirveye katıldık ama başlığa uygun entry giremedik.bu sefer niyeyse olayın winning eleven turnuvasına doğru kayacağını hissediyor gibiyim.
addicted to pain
katılımcıların da desteği ile kendi kendini şekillendiren zirvedir.wining eleven turnuvası da yapılacaktır.bi de şuku kendini admin yapmıştır,bize de laf düşmez.


not:yalnız deli kalabalık oldu,bence bi kaç kişi çıksın,gelmesin.
independence
onerim o dur ki bahsi gecen zirve arasta’da yapilsin.hem kaliteli, hem yemekleri cok lezzetli, hem servisi guzel hem de butceye fazla bir $ey yuklemiyor.

zirve organizatoru ile konu$mak lazim bunu tabi.
376
14-17 ağustos arasında zeytinli rock festivali olduğu da dikkate alınırsa şahsen güzel olur. hayır çiğdem ile gidecem, maksat çadırda otsbir çekmiyeyim. bilmiyorum yani bensiz bi zirve ne kadar eğlenceli olur ?
addicted to pain
istanbul’daki mekanlar ve fiyatlar konusuna hakim olamadığımdan mütevellit bu işlerle şukulay adlı yazarımız ilgilenecektir.arastaydı,araftı,oydu buydu o bilir.herkes de gelebilir pek tabiki de herzamanki gibi.
bitterend
çılgın tatil planlarımın arasına sıkıştırmaya çalışacağım zirvedir. "tarihi netleşse ne güzel olacak hayat" gibi düşüncelere sevkeder.
tacican
37"74567934394798’a mesaj gönderdim ama bi türlü ulaşmıyor, izmir’de de yapalım dedirtilen olaydır. bilmukabele katılırım. katılımcı sayısını arttırırım. katılmayanı katılmaya zorlarım evet.
bitterend
zıkkımınkoku ile elele, gözgöze katılcağımız zirvedir. zirvede zıkkımınköküne iş atacağımı şimdiden belirtirim. sonra bilgiç bilgice sulanır mı ne ayıp demesin kimse. derin duygular besliyorum kendisine karşı...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol