gecekondu

0 /
greyfurt
daha uzun yıllar kurtulamayacağımız şehir planlama hastalığımız.
ilk türleri hakkaten gece konardı ama yeterli düzeyde tedavi edilmediğinden evrilerek haftalık kondu, aylık kondu, şimdilerde ise ihale ile kondu haline gelmiştir.
sarkilarbircigligasiginmaksasimdi
cidden komik program ama geç yayınlanıyor. pazar akşamı behzat ç. bitiyor star tv ondan sonra bir tane sinema filmi koyuyor akışa o da bitecek de gecekondu başlayacak o zaman da gece 2’de başlıyor program, bitmesi 3 falan. yayın saati değişmeli, behzat ç. den sonra izlenmeli. star araya film sokmamalı. tamam bitti.
insl
eskiden bir gecede sabaha kadar derme çatma yapılan, daha çok kulubeye benzeyen evciklere denirmiş. ismi burdan gelyor. şimdi jakuzili olanları bile var.
laughter
başlarda saçma bi program gibi gelmişti ama zaman geçtikçe baktım ki gayet eğlenceli espriler ve güzel tiplemeler var. mesela o dalyan karakteri nedir ya, adamın her anından bi stand-up çıkar ya nerdeyse. amma velakin, kimdir, adı sanı nedir çok aradım, bulamadım. haa bulsam bi şey mi olcaktı.. yooo... neyse bu program iyi konuklarla giderse uzun süre iş yapar diye düşünüyorum ama durul bazan o dalyan arkadaşın yanında maalesef ki baya bi oy kaybedebilir, oysa sadece durul bazan var diye izlemeyi düşünüyordum başlarda. heyhat.
orqn
acayip bir formatı var ama nasıl yapıyor nasıl ediyorlarsa her konuk çok iyi ayak uyduruyor bu formata. iyi gidiyor gece gece.
tirsik
durdu ve danyal kardeşlerin birbirilerini yedikleri program. bu dalyan karakterini canlandıran oyuncu kimdir bilmiyorum ama, bu kadar el değmemiş espriyi birbiri ardına o mimiklerle sıralıyorya. pes yani. perfectt
independence
ilk bolumunun bir kismina denk gelebildim, biraz izledim ve oldukca begendim. ilk programin konugu tamer karadağlı’ydi ve o da formata son derece iyi uyum saglami$ti. ozetle ilk bolum gibi olursa yazin sezonu boyunca son derece eglenceli bir program bekliyor bizi.
nickimle sifrem ayni
ankaragücü’nün kale arkasındaki taraftar kulübü. takımını asla yalnız bırakmayan kişilerden oluşur.her maçta söyledikleri gibi;

’’iyi gününde kötü gününde hep beraberiz çünkü biz ankaragüçlüyüz’’
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol