gece çırılçıplak sözlüğe giren kız

0 /
melankomik
gece arkadaşlarıyla yaptığı partide içkiyi fazla kaçırınca hızını alamayıp çırılçıplak soyunduktan sonra sözlüğe dalan kız. duyduğuma göre haftasonları daha sık yapıyormuş. her an kimler var listesinde bir yerlerde olabilir. takip edilesi.
adrenokortikotropik
houstondan msn dağıtıp cam açıyor,cyber alemlerde sexe davet ediyormuş sözlüğün taş erkeklerini duyduğum kadarıyla bu şahıs.umarım asparagas değildir,bir gün beni de keşfetmesini bekliyorum.amin.
independence
ivedilikle benimle ileti$ime gecmesi gereken en asil duygularin insanidir.bilgi sozluk fonundan uzerine giyecek bir $eyler ayarlayabiliriz.

hidir burdan sana sesleniyorum.abicim yemiyorum ben kizim ayaklarini."gece cirilciplak sozluge giren kiz" benim diye mesaj atacaksin bana bu entryi okuyunca ama yemiyorum bilesin.gecenlerde de ucuncu nesil sari$in liseli citir bilgic benim diye mesaj attin, yemedigim halde "ulan acaba mi?" diye yemi$ gozuktum ama randevuya angelus’u yolladim.ulan angelus sari$inla sari peruklu birisini ayirt edemez mi saniyorsun sen? hadi hepsini bo$ver gogus dekoltesi yapicam hesabina gomleginin ust dugmelerini actin da, gogus killarini niye kesmedin? liseli ayagina yatacam diye liseli etegi giydin de insan bi bacaklarina agda yapmaz mi? abi hepsini bo$ver de o takim taklavata g string giymek olmu$ mu allahina$kina ya.

hidir yeniden soyluyorum.abi mesaj atma hic bo$ yere, yemem.mod olamayacaksin sen bu sozlukte.
sudkaido
yazdan kalma bu günlerin er gec yerini soguk gecelere birakacagini düsünürsek,yakin zamanda ya bu eyleminden vazgececek yada üsütüp verem olacak kizdir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol