gavin newsom

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz..


meekma
çin terör devletinin göt orospusu. an itibarıyla kaliforniya valiliği yapıyor..dünyamızda bir daha seçim olacaksa eğer ağır hile yapmadan kazanma şansı yok. çin terör devletine göt orospuluğu yapan tüm köpekler gibi.

korona çin terör devletinin göt orospuları tarafından yürütülen bir korku pornosu operasyonundan ibaret olduğu için fahişe gavin milletin dükkanını kapattırıp toplumu iflasa sürüklerken kendisi gayet güzel maskesiz eğlencesinde.ama dünyada sadece halkını çin terör devletine yem eden göt orospuları yok, riverside şerifi gibi daşşaklı amcalar da var. gavin newsom'a senin absürt yasaklarını artık uygulamıyoruz. seni de sikerim, senin yularını tutanı da sikerim çekti..gavin zoru görünce hemen irkildi tabi, anında geri adım, tamam canım öyle olsun biraz gevşetiyoruz eki eki eki filan..

çin terör devletine göt orospusu olmak böyle bir şey işte.
damlabrb
Kaliforniya'nın 40. valisi olan ve Ocak 2019'dan bu yana hizmet veren Amerikalı bir politikacı ve iş adamı. 2004-2011 yılları arasında San Francisco kentinin 42. belediye başkanı olarak görev yaptı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol