galatasaray

0 /
hudutsuz
Benim de taraftarı olduğum Türkiye'nin en başarılı spor kulübü. Aldığı Uefa ve Süper kupa ise Türk sporunda eşi benzeri olmayan bir başarı. Öte yandan Galatasaray; 15 kez direkt şampiyonlar ligine katılarak bu ligin gediklisi haline gelmiştir. YürüyedurGalatasaray
independence
basket takimindan bahsediyorum, gelsinler ben mahalleden adam toplayayim, buyuk ihtimalle ya berabere kaliriz ya yeneriz.

Olimpia Milano ile olan macini izliyorum da su anda, bu kadar mi kotu oynanir ya? adamlarin her ataklari basket, her attiklari basket, bizimkiler sadece izliyorlar. yazik gunah size verilen paralara ya.
mnd802
şimdi ben bir şeyi anlamadım. galatasaray kupa finali oynayacak fenerbahçe ile dimi yani büyük ihtimalle. fener en kotu yani inşallah ıkıncı olacak ligde ve dogrudan gidebilme hakkına sahip galatasaray da kupada elense bile final oynadıgı ıcın gitmiyo mu avrupaya. gitmesi gerekmez mi gitse güzel olmaz mı bilen var mı
independence
erciyesspor’u 2-1’lik skorla mağlup ederek ligi ikinci sirada bitirdi. fenerbahce cezasi sebebi ile avrupaya gidemiyor, bu sebeple de galatasaray $ampiyonlar ligine direkt katilim hakki elde etti.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol