futbol

0 /
ups
erkeklerin %99unun sevdigi bayanlarin ise %99unun nefret ettigi,yillar yillar once cinliler tarafindan bulundugu rivayet edilen spor.son olarak da sunu eklemek isterim ki zannimca 22 kisinin bir topun pesinden kosmasindan cok daha komplike bir spordur.
independence
insanlari ne yazik ki fanatizmin doruklarina ta$iyan ve hatta bu ugurda insanlarin olduruldugu spor dali..ke$ke bu $ekilde bir spor dali olmasaydi da sirf bu yuzden hayatini kaybetmi$ olan insanlar hala ya$iyor olsalardi.
rosencruz
22 kisinin top pesinden kostugu artik ticari sektor haline gelmis nba ile profesor olan spor dali..sevmeyenler nefret eder sevenler ise bagimlidir..fanatizm ile unludur.son yillarda iddaa cilginligi ile diger ulke ligleride psikopatca takip edilmeye baslanmistir..
yasly genc
seksle benzerligi mehsur olan spor dalidir.
1/ikisindede pozisyon zenginligi vardir.
2/ikisindede ofsayt vardir.
3/ikisindede amac gol atmaktir.
4/ikisindede sebest vurus vardir.
5/ikiside yorgunluk verir.
sinik
kitlelerin taraf olup birbirine dusman kesilmesine -ne yazik ki- halen sebep olan, kirletilmis spor turu. bu saatten sonra arinmasi da zor. cogu insan futbolu siddet ve hirsla ozdeslestirmis durumda zaten.
pesimist
11 adamın deli gibi koşup macı kaybedince küfür yemesi,klup başkanının klubü soyması futbolcuların kuru sovan ekmek yemesi (istanbul spor )
laluska
hiç bişe anlamadığım , bi top bi çizgiyi geçicek de kaleye giricek de gol olucak diye binlerce kişinin stadda toplanıp deli gibi bağırmasına anlam veremediğim , tüm dünyada bütün kulüpler arasında danışıklı dövüş olduğunu düşündüğüm hatta bundan emin olduğum, şampiyonların belki de liglerin başından belli olduğu, birileri ceplerini doldurur, birileri kara paralarını aklarken, fanatik taraftarların birbirlerini doğradıkları, oğlum olursa oynamayı kesinlikle yasaklayacağım, gerizekalı sipor şeysi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol