funda arar

0 /
derdiolanneylesin
dün gece beyaz show’da beyaz tarafından fena kandırıldı. kendisine madonna konseri öncesi görüntüleri gösterildi ve tüm söylenenleri kendisi için sandı. çok güldüm ama üzüldüm de. çok başarılı bir sanatçı olsa da henüz bir madonna olamdı ne yazık ki.
independence
dun gece beyaz show’da biraz abartili i$letmi$ler kendisini ama keyifli olmu$;

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/33458/20726973/1/funda-arar-a-oyle-bir-saka-yaptilar-ki.aspx
independence
sesi zaten muhte$em ama yuzu de sesi kadar guzel kendisinin. o ses o yuze cok yaki$iyor i$te, yaradan yaratti mi boyle yaratiyor. beni gorup yaradani sorgulamaniza gerek yok demeye getiriyorum, herkes benim gibi genetik facia degil.
laughter
kendisinden ne kadar nefret ediyor da olsam; şu son albümündeki senden öğrendim ve yak gel parçaları yüzünden önlenemez bi hayranlık besliyorum ancak bu kendisini itici bulduğum gerçeğini asla değiştirmiyor. evet başarılı bir sanatçıdır, evet iyi bir yorumcudur, evet canlı performansı çok iyidir ama kendisini sevmemi engelleyen de bir iticiliği vardır. (bunun ekürisi kıraçı da sevmezdim zaten.) mesela kadın ne kadar süslenirse süslensin, ne kadar imaj yaparsa yapsın bir türlü güzel bulamıyorum. ha tabi bir tek bu da değil ama hepsi birleşince toplu bir sinir yaratıyor bende. yine de ne dersem diyim; senden öğrendim ve yak gel harikaydı ama olmuş abi onlar...
elma sekeriiii
yeni imajı pek ho$tur. lakin bu kadının yüzü biraz iri ve de uzuncana. yani ne yapsa kendini degi$tiremiyor benim gözümde. sesine lafım yok. ma$allah tu tu tu...
independence
bayiliyorum ben bu kadina.

ya bu kadar enfes bir sesin olacak, bu kadar kaliteli bir sanatci olacaksin ama seninle alakali hicbir yerde bir tane bile skandal niteligi ta$iyan haber olmayacak. bunu ba$arabilmek o kadar guc ki, sanatciligi kadar bu karakterine de bayiliyorum.

ne cok bayildim ya.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol