fizy

0 /
independence
kapatilmasi kadar buyuk bir adaletsizlik yoktur. sen uzerine du$en tum odemeleri yap, sonra kalk uzerine bindirilmeye cali$an zamlara da okey ver ama bu sefer de ne telefonlarina ciksinlar ne de mailllerine cevap yazsinlar, sonra da sucluymu$sun gibi mahkeme tek celsede kapativersin siteni. yuce turk adaleti, duydun mu sesimizi?
independence
hadi mahkeme karar verdi seni kapadi, sen neden kendini kapadin?

dns in binbir yontemi ile parendeler atip yine dinlerdi seni dinleyen, turkiye’de bunca site kapatmalar varken dns degi$tirmekten habersiz turk internet kullancisi mi kaldi allaha$kina? carpik adalete inat sen ac kendini de bizim icin varligin ile yoklugun arasinda bir kavram farki olmasin, sen varmi$casina senden muzikler dinleyelim yine.
independence
arayuzune harika bir $ey yapmi$lar. bir suru agiz koymu$lar boyle, mouse pointeri uzerine goturdugunde o agiz $arki soyluyor. siteyi henuz acmami$lar da bunlar mi soyleyecek hep $arkilari, $arkilar bunlarla mi sinirli kalacak acaba ya da ben cok mu salagim?

neyse, sol ustten bir altta olan turkce soyleyen kizi sevdim ben, talibi olacagim.
seddad bin ad
sınırsız bağlantısı olanlar için ki hala kotalı kullanan kaldı mı bilinmez, müzik dinlemenin en kolay yolu. playlist olayına da girmişler, güzel olmuş.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol