fizy

0 /
seddad bin ad
sınırsız bağlantısı olanlar için ki hala kotalı kullanan kaldı mı bilinmez, müzik dinlemenin en kolay yolu. playlist olayına da girmişler, güzel olmuş.
independence
enfes $ap$ahane bir muzik sitesi. bir $ebnem ferah yazdim gecmi$ten gunumuze ne kadar parca varsa hepsi onume dizildi bir bir. uyelik yok bir $ey yok, istedigin $arkiciyi yaz $ak diye onune getirsin tum parcalarini. bayildim.

http://www.fizy.com
ata the wise
başımız sağolsundur. bunun da kapısına kilit vurulmuştur efenim. dns ayarlarıyla oynayınca girilebiliyor ise ne değişecek merak etmekteyim sözlük.
independence
dns ayarlari ile oynaninca da girilemiyor bende. mahkeme karari ile sicilmi$ icine sitenin, cok yazik oldu cok.

bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.
t.c. beyoğlu cumhuriyet başsavcılığının 17.12.2010 tarih ve 2010/93 basın muh-k. sayılı kararı gereği erişime engellenmiştir
independence
yapilan aciklamaya gore telif haklarinin da odenmesine ragmen bu kapatma karari uygulanmi$. $imdi kim hangi adaletten nasil bahsedecek bu ulkede.

gerci tam kapanmami$ sanirim, site aralik kalmi$, ben halen girebiliyorum misal.
zotac
mahkeme kararı ile kapatılınca, onlar da kendi içine kapandı sanırım.
alışkınız biz, ne de olsa devlet bizzat kendi meclisinden asıl sorunları temizleyemez iken, hatta orada ağzı kapatılması gereken onlarca canlı var iken ve bizimkiler de göz yumarken, tutar web sayfalarını kapatır. belki de olayların üstünü kapatır bilemem. ama biz dns ler ile sevmeye devam ediyorduk sizi, siz neden trip yaptınız ki ?
independence
kapatilmasi kadar buyuk bir adaletsizlik yoktur. sen uzerine du$en tum odemeleri yap, sonra kalk uzerine bindirilmeye cali$an zamlara da okey ver ama bu sefer de ne telefonlarina ciksinlar ne de mailllerine cevap yazsinlar, sonra da sucluymu$sun gibi mahkeme tek celsede kapativersin siteni. yuce turk adaleti, duydun mu sesimizi?
independence
hadi mahkeme karar verdi seni kapadi, sen neden kendini kapadin?

dns in binbir yontemi ile parendeler atip yine dinlerdi seni dinleyen, turkiye’de bunca site kapatmalar varken dns degi$tirmekten habersiz turk internet kullancisi mi kaldi allaha$kina? carpik adalete inat sen ac kendini de bizim icin varligin ile yoklugun arasinda bir kavram farki olmasin, sen varmi$casina senden muzikler dinleyelim yine.
independence
arayuzune harika bir $ey yapmi$lar. bir suru agiz koymu$lar boyle, mouse pointeri uzerine goturdugunde o agiz $arki soyluyor. siteyi henuz acmami$lar da bunlar mi soyleyecek hep $arkilari, $arkilar bunlarla mi sinirli kalacak acaba ya da ben cok mu salagim?

neyse, sol ustten bir altta olan turkce soyleyen kizi sevdim ben, talibi olacagim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol