firefox

0 /
capt it all
an itibariyle bellekte 121 mb yer kaplayan, bilgisayarın kaynaklarını hayvanlar gibi sömüren, buna rağmen vazgeçmediğim, vazgeçemeyeceğim browser.
capt it all
script engelleyici eklentisi ile, ie tab açma özelliği ile, forecast eklentisi ile, temaları ile, tabbed özelliği ve sürüklenebilitesi ile, yer imlerine rahat ulaşım ile>, içe aktarma-dışa aktarma özelliği ile, bütünleşik arama motoru özelliği ve bu arama motorlarının arttırılabilir olması ile, açık kaynak kodlu olmasıyla ve elbette hız faktörü ile ve daha sayamadığım 392482958652 tane özelliği ile -eğer varsa- yazılım dalında oscar ayarında en büyük ödülü hak eden yazılım.
boorock
internet explorer 7 yi kullanmadığım için(henüz)bir karşılaştırma yapamayacağım velakin internet explorer ın eski sürümlerinden daha iyi olduğu kesin.
capt it all
başka hiçbir browser ile altından kalkamazdım heralde bu karmakarışıklığın. minettarım..
http://img297.imageshack.us/img297/2568/firefoxtk3.jpg

ps:bu esnada 1-sözlüğe takılıyorum 2-radyoyu takip ediyorum 3-bir konu hakkında bir bilgi edinmeye çalışıyorum 4- bir website tasarlıyorum 5- ftp ile websitemin dosyalarını güncelliyorum..
bunların hepsini tek pencere ile yapıyorum.
schneemann
bilgi sözlük için sadece ara butonunda sorun çıkardığı için kendisinden vazgeçmediğim, bilgi sözlüğü de kendisiyle kullandığım tarayıcıdır. aramaya inansana lan it serzenişlerini hiç sallamıyorum, butonu vardı da biz mi aramadık?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol