fethiye

0 /
telli kus
son on yilda igrenclesmis ingiliz somurgesini tanimlayan tatil yoresi.son 5 yilda ingiliz cingenelerinin ucuz tatil anlayisi olan yerli halkin ingilizceyi konusmaya baslayali beri turkceyi unuttugu yer.her seyin fiyati paund olup ytl fiyati soruldugunda yadirgandiginiz hatta 20 yildir bildiginiz fethiyede dislanan yerli turist olabileceginiz belde.tek tavsiyem yamac parasutu yapilmasi gerekli olan ve otelde kalmak yerine tekne turuna cikmaniz gereken yer.
connor mac leod
ingiliz kolonisi bir yerleşim birimidir,500.000 nüfusa kavuşmuş bir ingiliz ulus topluluğu buralarda cirit atmaktadırlar,artık buranın yerli halkı ingiliz olmuştur...
isimsizkahraman
ingilizce geliştirmek için mükemmel bir yerdir.adımbaşı bir fethiyeli bir ingiliz çıkar.aynı zamanda milli forma avcıları için de tavsiye edilen mekanlardan biridir.
most wanted duygu
guzel bir yazlik beldesi.insanlarin garip bir konusma tarzlari var, pek sevimli.fethiye de yamac parasutu yapmadan ölmek caiz degildir.ilk yarattigi izlenim ’’dunya uzerinde boyle bir yer de mi var?’’ oluyor.koylari tertemiz.denizin rengi turkuaz tarzi ve gercekten buyuleyici.herseyiyle gizli bir bahce fethiye.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol