esra ceyhan

0 /
ilkdordun
cok da komiktir ayrica..
*ulas albumun gercekten super,ben arabamda filan da dinliyorum..
-tesekkur ederim
*heryerde de duyuyoruz,cok basarili sahiden
-eheh sagolun.
*ne zaman cikmisti album?
-ii haftaya cikacak
*??!!?? hmm oyle mi,evet
televizyon karsisinda yerlere yatmami saglamistir sagolsun
karpuzz
hamile olan ekran insani.gereksiz bir program ve insan olarak gormekteyim.ama diger yandan cok merak ettigim bir konu varki o da: bu kadin yillardir hamile, nasil bir is bu? bes sene once de programa gelen kadinlar onun bebegine isim ariyorlar, telefonla arayip, fakslar cektiriyorlardi, simdi de ayni senaryo.lakin ortada cocuk mocuk yok.bu sefer umutluyum ama.fil gibi olmus zaten.turk halki olarak yegen gormek istiyoruz; artik yeter bu eziyet.adini da a’dan z’ye koymak istiyoruz.buna hakkimiz var.
(bkz: halkin sesi)
(bkz: allah topunuzu bildigi gibi yapsin)
goodygoblin
geçende annem izlerken ekranlarda rastladığım bu kadın hala program yapıo mu dediğim dişi kişi.bisüre programa ara vermiş geçenlerde atv de yeniden hortlamıştır bu kadın.
maliyeci
geçen bir kitapçıda bir kitabına rastladım kendisinin.a’dan z’ye kadar, a harfi ileb harif ile..... ve nihayet z harfi ile başlayan kelimeler seçip bunların üzerine bir şeyler yazmış.birazını okuyayım dedim,nafile.en son kitapçının dışına çıktığımı hatırlıyorum.arası koptu.
van ness
dünyalar iyisi birçok hastayı ayağa kaldırmış, insanların muayenehanesinden dua ederek ayrıldığı biyo enerji uzmanı bir abimizi bilgilendirsin amacıyla kumpas kurarak stüdyoya çağırmış, reyting yapmak adına sahte eski hastaları programa bağlayıp iftira ettirmiş, gerçek hastalarını ise programa bağlatmammış hangi uzuvdan çıkma belli olmayan bir profesör kılıklı salatalığın hakaretlerine maruz bırakmış gereksiz kişilik.
seeyouindisneyland
valla sevenleri kusura bakmasın ama gerizekalı ,ağlamış suratlı ve hakikaten durup durup dövülesi ve ağladıkça daha da dövülesi , dövdükçe daha da dövülesi en sonunda yorulası , dinlenesi insan.
rutubet
kocası ya da yakınında bulunması zorunlu herhangi bi yakını olarak yaratmadığı için allah’a şükrolsun dedirten mendebur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol