esnemek

0 /
luvdesire
bulasici etkisi oldugu tecrubeyle sahiptir..kisi karsisindakine gecirene kadar esner esner en sonunda biter ama tum rehavet mekana mikrop gibi yayilmistir..
seyhmerat
bulasici olabilen bir hadise...etrafinizda bir baskasinin uykusu gelip esneyince sizde birden esnemeye baslayaibiliyorsa hatta hic yokken uykunuz gelebiliyor...
schenardi
insanın uyku ihtiyacı çektiğini gösteren bir hededir, ancak bu hede özellikle seri biçimde gerçekleşmeye başladığında adeta esnemekten uyuyamazsınız. ne uyanıksınızdır ne de uyuyabiliyorsunuzdur tam bir işkencedir. bu tarz krizler genelde imsomnialığa bir şekilde adım atmış kişilerde rastlanır. tavsiye edilesi bir his değildir.
independence
pislik yapmak icin birebir olan vucut $eysi.

kar$inizda diyelim ki hic sevmediginiz bir insan, onemli bir yerde konu$ma yapiyor((ki konu$manin yapildigi yer televizyonda canli yayinlanan bir program olsa tadindan yenmez), gecin kar$isina 15 kere esneyin.sevmediginiz ki$inin bittigi an o andir.ote yandan cene kemikleri ile hic dost degildir esnemek, pek cok insan esnerken cene kemigini kaydirir gunlerce habelehobele der de kimse ne dediginden bir $ey anlamaz.

bu arada demin verdigim canli yayin ornegi de extreme bir ornek oldu evet.hem sevmediign bir insan olacak, hem canli yayina cikacak, hem de o canli yayindayken siz kar$isinda oturacaksiniz da o da sizi izleyecek de siz esneyeceksiniz de o size bakaran esneyecek de ohooo.bunlari yazarken otomatik olarak esnedim ben misal.
elma sekeriiii
$empanzelerde de bula$ıcı bir hastalık gibi yayıldıgını gözlemlemi$ler de insanların neden esnedigini bulamamı$tır bu bilim dünyası.

hala insanların neden esnedigi bilinmemekte. bildigimiz tek $ey yorgunlukta ortaya çıkan bir $ey oldugudur.
akhillius
esneyen kişi o anlık ağzını eliyle kapatmayı unutmuşsa;bir cinlik örneği olaraktan işaret parmağınızı esneyen kişinin ağzına doğru götürün. bu işlemi tam esnemenin en güzel yerinde yapın ki hevesi kursağında kalsın.
independence
bu eylemi kopekler yaptiginda pek bi $irin oluyorlar.boyle patilerini de one dogru uzatip pence kisimlarini germeleri falan.cok $eker oluyolar o durumda i$te.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol