erkeklerin otobüste yayilarak oturmaları

elma sekeriiii
hatta bazen popolar birle$ir o kadar dipdibesinizdir.öküz gibi yayilmanin alemi yoktur,evet.dönüp yumruklanmasi gerekir boyle er ki$ilerin,bu da dogrudur.
sirinsem gunahim ne
serin tutma kisvesi altında karşı cinse değdirip tatmin olma olayını bir yere kadar anlıyorum,anlamasamda umrumda değil.
ama güzel kardeşim o taşaktan bende de var,beni niye taciz ediyorsun.bende serinletecem desem sığmayız o koltuğa.o da değil derdin ne,gizli özne misin?
kitten
tacizci yaşlı dedeler tarafından en çok kullanılan taciz yöntemidir. yanınıza tıngır mıngır tonton bir amcacık oturur. rahat otursun adamcağız diye yaşına hrmetle az birşey daha toparlanırsınız. ama gittikçe amca kaykılmaya başlar koltukta. önce huzursuzca tepinir debelenir. o sırada ay canım rahat oturamadı heralde der biraz daha toparlanır edepli adaplı oturursunuz. maksat yaşlı bir insanı rahat ettirmektir elden geldiğince. daha sonra ise amca da garip kımıltılar başlar. bacaklar iki yana açılmaz çoğunlukla otobüs doldukça sanki koridordakilere değmemek için yaparcasına bacaklar size yaklaştırılır. son noktada dedenin bacakları sizinkilere sonradan eklenmiş siyam ikizleri gbi gözükürken siz de yaşlı bir insana söylendiğinizde bütün otobüsün üzerinize hücum edeceğini bildiğinizden bir hışımla sanki birine yer verircesine kalkarsınız ve kendinizi kurtarırsınız. bu süreç içerisinde dedenin yüz ifadesi ufo gören masum köylüden, arabesk filminde içeri dalan müjde ar’ı gören kahve insanları suratına kadar değişir. son raddede siz kalkıp giderken ise artık taciz edemeyecek olmanın buruk hüznü surata bir küçük emrah bakışı verirken arkadan poponuzu izleme zevki yeni yemek yemiş bir makak maymununu andırmaktadır amcada.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol