erkeği seks objesi olarak gören kadın

pipolarbozuk
nirvanaya ulaşmış, havanın güneş açmasına dahi orgazm olan kadındır.
ya zaten başka ne olarak görecektik ki sizi afedersiniz ama. seksi pipileriniz ve muhteşem kalçalarınız kübik tablolar gibi. özellikle kas yapmış vücutta ki kasıklar. oyş. sizi seks objesi görerek yolda laf atmayı hangi dişi istemez ki. hele yatağa devirmeyi. özellikle dokunup göz kırpmayı. ay bak içim kıpır kıpır oldu.
nasıl da hoşunuza gitti.
şimdi ufak bir düşünme süresi. empati yapalım beyler. şimdi ağırlaşmış testosteronlarınızı bastırın. rahatsız olmanız lazım amk.
bizler bak bu seviştiğim x bu da attırdığım y hele bu yatakta varya evirip çevireceğin kişisi şunu sadece elleyeceksin, okşayacaksın. tırt bu penis boyuyla övünüyor ama alıcıya çıksa görülmez, diyor muyuz. deriz korkun.
ataerkilliğinizi öpeyim. kadın yerici başlık açarken iki kere düşünün hanımlar, beyler.
muptezel
çok yerinde bir başlık, nasıl ki biz erkekler şöyle yaptım böyle yaptım diyorsa kadinlarda bunu yapıyor, bir restaurantda iki plaza kadını sohbet ediyordu bende duyuyorum onlar farkinda değiller, kadın dün gece ilişkiye girdiği adamı yerden yere vurdu erkekliğimden utandım.adamı titretmiş ilģini kurutmuş kendiyle övünüyordu.
inception
tanim kadin erkek esitligine farkli gözden bakmak.

bu basligin acilmasi farkindalik için iyi ama ne erkek ne kadin karşi cinse bu sekilde bakmamalidir. tecavüzcülerde bu sekilde baktiklarindan bunlar oluyor. yapmayalim insan diye bakalim herkese.
ceterisparibus
kadın erkek ilişkilerine empatiyle bakmış yazar yorumu.
ilginç bir bakış açısı olmuş. gerçi güzel bir noktaya da değinmiş. genel olarak sözlükler de kız kadın kavramları üzerinden oldukça başlık dönmekte. düşününce bu da biz erkeklerin aynı yorumlar karşısında ki tepkisini ölçebilir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol