erkan tan'ın kılıçdaroğlu'nun orucunu sorgulaması

independence
bu adam kadar yalaka, bu adam kadar girdigi kabin seklini alan, bu adam kadar guce tapan guclugunun kolesi olan bir baska "sozde" gazeteci bulmak gercekten guc. universitelerde tez konusu olabilecek bir karaktere sahip.

manasiz
kendini gazeteci sanan yalaka provokatör aşağılık adamın davranışıdır. bunun gibi insanlardan hoşlanıp bu kanalı izleyen binlerce insanla yaşıyoruz ve bazı zamanlarda onlar için mücadele ettiğimiz bile oluyor. tek yaptığı yalakalık olan medya maymunu.
acascur
Allah ile kul arasındaki bir durumu sorgulama cesaretini nereden aldığını merak ettiğim şahıs. Buna islam'da allah'a şirk koşmak deniyordu sanırım.
hundede
Doğrudan müslüman değilsin deseydinya ne demeye lafı uzatıyosun? Nasıl bir ülkede yaşıyorum Allah'ım nedir bildiğin ortaçağ şu müslüman şu değil bizde kandırıldık...
hastasiempre
tabiki değildi cehape zihniyeti oruç tutmaz onlar ateist onlar camileri yıkıp meyhane yapacak

not: müslümanım diyen adamların açıkça kafir olduğu ortada zira yukarda da denildiği gibi Allah ve kul arasına girenler şirk koşmuş oluyordu.
kosanadam
Gerek tonlama gerek konusmasi bastan asagi irite edici olmasi yetmezmis gibi alenen mezhepcilik yapan bu adam daha ne kadar orda durucak merak ediyorum ayip be.
safiyeali
İlginç bir vaka.Kraldan çok kralcılığın ders olarak anlatılası örneği.İktidar yalakalığı yapayım derken Yaratıcının misyonu üstlenip kimsenin haddine düşmemiş ve düşmeyecek sorgulamayı yapan zavallı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol