entryniz silinmistir ayrıntılar için cope bakın

muque
her geldiğinde bünyede "hadi canım,niye yaa neden ki yaaa, allah allah yaaa" tepkilerini yaratan yönetim mesajıdır.bazen de gülünür geçilir...çöp zaten çalışmaz,hasta eder.
napoleon ve josephine
sozlukte cop butonu calismadıgı icin "acaba indie evdeki cop tenekesine bakmamızı mı ögütlemektedir, gece biz uyurken sozluk perileri gelip silinen entrylerimizi evdeki çöplerin arasına mi atip kacivermektedir, indie’nin eli o kadar uzun mudur, yetkisi o kadar genis midir", diye düsünmeye sebep olan ayar verme cümlesi...
rdm
"xxx nolu entryniz silinmi$tir ayrıntılar için çöpe bakın"

peki efendim bakalım çöpe. önce houston sonra çöp e tıklanır ve görülürki ayrıntılarda

microsoft vbscript runtime error ’800a000d’
type mismatch: ’r.replace’

/functions.asp, line 626
yazmaktadır.

yeterli kod bilgimiz olmadığı için silinmi$ canım entryler..

(bkz: bu entrym independence için gelsin)
elmyra
bazen girilen entry ile size gelen cope bakınız mesajı arasında uzun bir tarih farkı varsa düşündürüyor insanı. ne oldu şimdi bayadır burdaydı entry...
onununkoru
laf salatası yapmışsın, kurallara uymayıp akıllı olmamışsın yada sadece gıcık oldum sildimin resmi açıklamasının yapıldığı uyarı şeysi.
catatonic
"evet sildim ayrintilari da cöpe attim ben cook rahatladim tasasini sen düsün benim isim var hayde selematle" deyisinin kisaltilmis halidir.
sitare
hegomanizmanın zirve noktasıdır kendisi. ben sanki başkasının düşüncesine göre şekillendirmek zorundayım yazdıklarımı. küçükken mahallede maç yapmak istediğimizde topun sahibi olan çocuğun maçın en zevkli anında topunu alıp gitme şımarıklılığıyla eşdeğer davranış şekli.
mare crisium
kalan neden kalır giden neden gider bu işin tam mantığı nedir bir türlü çözemediğim kurallar sebebiyle ikide birde mesaj kutumda bulunan ifade...
janisbaby
sol frame de görünce anlam veremediğim fakat altında ki entryleri okuyunca ne olduğunu anladığım mesajmış kendisi. kurallara uymak gibisi yok.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol