entry puanı geri gelsin kampanyası

sipsi
yazarların yazdığı entrylerin altında görünen puanların geri gelmesi için bizzat başlattığım kampanyadır. bu yolda tek nefer tek ses tek can kalsam da kanımın son damlasına kadar mücadele vereceğim! oylanan entrymi görmek için kim butonuna tıklamak istemiyorum. bakın zaten sinir hastasıyım, psikopatım anlıyor musun bak, deliyim ha! daha da delirtmeyin beni..

bu vesileyle tüm yazarlarımızı sevgiyle kucaklar, boyunlarından öperim..
civeng
benim gibi yurtta kalan, haliyle interneti her zaman yavaş olan ve bu yüzden siz hız sahipleri bilgiçlerin belki de 2-3 saniye de açtığınız sayfaları en hızlı browserlar ile bile 10-15 sn den önce açamayan bilgiçlerin katılacağı kampanyadır. bir ıslık da ben çalıyorum!
kalimera
oy veriyoruz oy oy. oyu verdikten sonra nasıl durduğunu görmek en doğal hakkımızken, hangi ara ve ne amaçla alınır bu hak ellerimizden. entry puanı geri gelmeli. anarya yapılmalı bu olaya. bir el atılmalı. bir temel kazılmalı. bi ses, bi görüntü, bi kalite...

entry puanı geri gelmezse bu eller bir daha oy vermeyecek hiç bir seçimde...

(bkz: ah şu eller eller eller)

rumuz pilis tiray egen
sağlam kaynaktan aldığım bilgilere göre bir kaç gün denenecekmiş bu durum. eğer oylama da bi sıkıntı varsa eski haline geri gelecekmiş. çok gizli kaynağımdan şu an itibariyle aldığım son dakika haberine göre birazdan çıkıp bakkal kapanmadan bira alıcakmışım.
uraz
bu kampanyadan en iyi verimi almak adına " her kim ki bilgi sözlükte bilgiç ise günde en az 10 entry girsin" anlaşması yapılsın. hem, vermeden almak olur mu, almadan vermek olur mu ya da başka bir tabiri ile: "bir şeyi çok istiyorsanız yapabilecekleriniz sizi şaşırtır" bir şeyi ne kadar çok istiyoruz,şaşırmaya hazır mıyız mesela... bence
mariomusunsen
kesinlikle desteklediğim kampanya.

entry puanı, yazarın övündüğü bir şey olmaktan da öte, daha genel olarak bakarsak, sözlüğün genel duruşu hakkında da çok önemli bilgiler veren bir sistem. buradaki yazarlar neyi seviyor, neleri destekliyor ya da neye gülüyorlar gibi birçok sorunun cevabı entry puanlarında. bu yüzden tez zamanda geri gelmeli.
nickten yana sansim yok
desteklediğim kampanyadır. olm iyi olduğu veya güzel durduğu için değil, acayip boşluğa düştüm ben. entry’nin altına baktığımda puanı göremeyince çok feci oluyorum. bi hâller geliyor bana. gösterip de vermiyormuş gibi oldu. nası oldu böyle bilmiyorum ama oldu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol