enpara.com

0 /
independence
finansbank’a bagli olmasina ragmen ayrica hesap acilmasi gereken bir bankacilik sistemi. sistemin en guzel tarafi hicbir $ey icin banka $ubesine gitmenize gerek yok. ba$vuru formunu doldur adresine gelip imzalatsinlar formlari falan.

daha guzeli enpara.com da i$lem ucreti ve & veya yariyil hesap kesim ucreti yok.

acilen gecilmesi gereken bir bankacilik sistemiymi$ kendisi. yerim.

http://www.enpara.com
independence
androd ve ios icin cep $ubesi uygulamalari da gelmi$. cep $ubesi uygulamasina bayildim, istersen hesabindaki i$lemleri ozet olarak gosteren ekranşi $ifre kullanmaksizin da gorebiliyorsun. bu cok guzel olmu$.
independence
sistemin her $eyi iyi guzel ama ozellikle mu$teri hizmetlerinde cali$an personelin nezaketine bayiliyorum arkada$.

hani ne zaman arasam "bugun nasilsiniz indy bey? iyi misiniz ho$ musunuz" diyorlar lan ozetle. aramak icin hicbir sebebim yokken sirf muhabbete arayacagim yakinda.
mitili
son kampanyasıyla, aylık zaten 10 lira olan spotify aboneliğinin yarısını geri veren karttır.

internet şubesindeki bilgiye göre 10 ay 14 gündür kullanıyorum ve bu sürede faizlerden, kampanyalardan ve kesilmeyen işlem ücretlerinden toplam 402,19 tl tasarruf ve kar elde etmişim.

bu güzellikleri olmasa bile müşteri hizmetlerinin kalitesi bu kartı kullanmak için yeterlidir. aslında olması gerektiği gibi olup türkiye’de olağanüstü karşılanan hizmetlerden biri ama bu hizmetleri nadiren görüyoruz işte.
independence
kartiniz bozulursa, kaybolursa ya da manyetigi cizilirse falan endiselenmeyin, ortalama 40 gün icerisinde yenisini yolluyorlar adresinize.

millet 40 gunde dunya seyahati yapiyor lan.
independence
1 ocak 2015 tarihine kadar herhangi bir banka atm’sinden bu kartla enpara.com hesabinizdan para cekebilirsiniz. 1 kereye mahsus ucretsiz olacakmis bu cekme islemi. sonraki seferler ucretli tabi.
independence
artik atm’lerden para cekebilmek icin kartin yaninizda olmasina gerek yokmu$. mu$teri numarasi ve internet sifresi ile hemen para cekebiliyormu$uz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol