emre altuğ

0 /
bil
hak ettiği yere ne kadar geldigi tartisilan, tarkan’a verilen destegin ucte biri verilseydi dunyada buyuk isler yapabilecek olan, guzel sesli, harika yorumlu, gunumuz popcularindan farkli sahsiyet.
bil
canli performansini birkez izledikten sonra size tiryakilik yaratan, muhtesem sahne kondisyonu ve elektrigi olan sanatci.
angelus
sevişme temalı şarkılarından tiksinmiş bulunuyorum. benim gibi yenilikçi, statükonun esiri olmamış bir türk gencini de bu hale getirdin ya, pes diyorum.
angelus
hayattaki tek derdi sevişmek olan adam. sevişme temalı şarkılarda bir emre altuğ, iki kenan doğulu. bu adamların hayatla ilinti başka herhangi bir derdi, tasası, gamı yok. ölesiye kıskanıyorum kendilerini. lan asgari ücrete yapılan en son zam ne kadardı diye sorsam eminim ki cevap veremezler, ben de veremem birden sorulsa ama bi’kaç saniye sonra derim ki şudur şudur. ayıp. seviş seviş nereye kadar arkadaş. üstelik evlenip barklanmışsın, götü göbeği de salmışssın maşallah, bırak bu işleri artık. öptüm.
whiteman
küresel ısınmanın olacağını önceden tahmin etmiş yüce bilgin.

" sıcak çok sıcak. sıcak dahada sıcak olacak."
cc
içi dışı bir, kalbi de kendi kadar güzel olağanüstü şarkıcı. cevizden nefret eder, uyumayı çok sever ayrıca.
kekec
oyunculuk ve ses sanatçılığı arasında karar vermeyen ikiside benım için aynı önemde diyen seksi olduğu sölenen her çıktığı programda bu konuyu konuşulmasından sıkılmayan 37 yaşındaki sanatçı.

(bkz: sıcak)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol