eeyore

angelus
kendisi filozof bir karakterdir, ayni zamanda kuyrugu yoktur dikkat edilirse bir dugme vasitasi ile sonradan eklenmistir, depresif bir esektir lakin severiz kendisini, kendisi bile farkinda degildir ama kabilenin en akilli uyesidir.
isimsiz kahraman
angelus kuyrugu yoktur diyor ama o sadece kuyrugunun olmamasindan degil kendisinin de pelus olmasindan kaynaklanmaktadir.
uzerinde dikis izleri olan seker esektir.
dikis izleri elim bir kazadan sonra tibbi bir mudahaleyle olduysa onu bilemem.. =)
goetica
sürekli "kimse beni sevmiyooooooo" "çoooook yalnızııım" modunda dola$an alıngan,ü$engeç kuyruğunda pembe kurdeleden bir fiyonk bulunan sevimli hatta $irin ötesi mor e$ek.
kitten
malum çizgi filmde hakkı en çok yenen karakterdir.eeyore hemen hemen tüm bölümler boyunca itilmiş, kakılmış, kale alınmamış, yok sayılmış, ezilmiş bir karakterdir. kendisi bahtsızdır aynı zamanda. kimi bölümlerde kuyruğunu kaybetmiş, kimisinde bir bulut ona musallat olmuş ve sadece onun başından aşağı yağmur yağmış, kimisinde ise defalarca yeni yaptığı evi kafasına yıkılmıştır. buna rağmen eeyore her bölümde gözükmemektedir. kendisine bu şans tanınmamıştır. neredeyse diğer tüm karakterler için onların başrolde olduğu sinema filmleri vs çekilirken eeyore’a "bilader sana da bi film yapsak?" denmemiştir. eeyore ezilmişlerin dostu, mor eşeklerin en bilgesidir. harcanmıştır. kandırılmıştır. yazıktır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol