ebru destan

0 /
independence
cok farkli bir havasi var bu kizin digerlerine nazaran.bir tane bile mankeni begenmi$ligim yok bu ya$ima kadar ebru destan haricinde.ya bende bir gariplik var ya da gercekten cok degi$ik bir $ey bu kiz.
made in heaven
gecenlerde bir magazin programinda muhabirin "mankenden sarkici olmaz diyorlar,ne diyorsun buna?" seklindeki sorusuna "mankenden her sey olur,mesela ben simdi istesem doktor bile olabilirim." seklinde cevap veren mankenlikten sarkiciliga gecis yapmis kisi.

muhabirle arasinda gecen diyalogda bu noktaya kadar herhangi bir gariplik yoktur ancak "istesem doktor bile olurum" seklindeki iddiasina karsilik muhabirin once sasirip ardindan "ebru sen ne mezunuydun?" sorusu karsisinda "yaa burasi cok gurultulu hicbir sey duyamiyorummm ekeikikie" seklinde verdigi cevapla biz magazin severleri! dusunmeye sevk etmistir.
phaselis
iki gün önce profilo a.v.m nin orda evime giderken arabayla nerdeyse bana çarpıcak olan hatun ilk basta küfür ettim ama sonra mini eteğile cıkıp
-’ayyy pardon özür dilerim’ dedikten sonra farklı şeyler düşündüğüm sexy manken.
bana çarpsaydın sana çarpmak için elimden geleni yapardım.
totik
şu sıralar "tanıştıriim boyfrendimmm" diye garip bir şarkı söylemektedir. klibini sesini kısarak dinlemek gerek. aksi taktirde müzik zevkiniz aniden değişebilir.
bloody mary
şu saçları bana dert oldu bu kadının, yine kumral olsa da rahatlasam ..hatta bıraksa şarkı işlerini de manken olsa yine hayat bayram olsa filan..
independence
gormedim duymadim isimli bir $arkiya klip cekmi$, salivermi$ ekranlara.

$imdi kendisine nacizane bir onerim olacak;

meme got bacak uclemesinin daha fazla gozukecegi klipler ceksin tum albumune ve bu klipleri dvd formatinda toplayarak pisayasa sursun, o zaman satilir.zira kimse kendisinin sesini dinlemek icin album almaz, illa memesine bakacak gotune bakacak bacaklarina bakacak otuzbir malzemesi elde edene degin izleyecek sonra olayi bitecek.e albumunde bu olasilik yok.ama dedigim gibi yapar da klipler $eklinde bir dvd de toplayarak piyasaya surerse yok satar vallahi.bak tugba ozay’a, bir aerobik dvd si cikartti, iki domaldi uc uzandi ama dvd yok satti.akilli ol biraz.
esrakesh
boyfriendim adlı sarkısının sozlerini cok aradıgını dusundugum eski manken. zira sarkının nakaratına bakınca ne kadar derin anlamlar yuklu oldugunu siz de anlayacaksınız:

giyim kuşam yeni trendim
hepsini yurt dışından beğendim
kalbim de boş değil artık
tanıştırayım boyfriendim
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol