doğumdan sonra kadın vücudu

independence
dogum yapan kadinin dogumdan sonra vucudunun aldigi hâldir ba$likta bahsedilen.gobek $i$er, kalcalar geni$ler, geni$ler, geni$ler.

bir kadinin en buyuk kabusudur aslinda vucudunun bu $ekli almasi, ama ote yandan da annelik icgudusu agir basar cok zaman ve ne halde gelecegini bile bile yapar dogumunu, anne olur.bu andan sonra erkekler icin tum cazibesini yitirir, ancak e$inin gozunde ise bamba$ka bir yere konulur.o artik e$inin gozunde prenseslerden bile guzeldir.

gerci erkek milleti olarak bu konuda yalan da soyluyor olma olasiligimiz cok yuksek.
elma sekeriiii
bir bayanın gözünden olay çok farklıdır.

cafede otururken önünden geçen kadına bakar kilolu yüzü $i$, iterek götürdügü pusete bakılı kalır gözler...
bebek çok masum ve güzeldir ama ama...

gelecegi hali dü$ünür, yüzü $i$er ayaklar kollar bacaklar en fazla da göbek, dogumdan sonra da bi kısmı kalır. düzgün beslenme yoluna gidilmezse sporla birlikte o kalanlar kalır, gitmez bir türlü.
kocası da karısına söylenir "aman 2. cocugu yapmayaım sen patlarsın bu gidi$le" diye.
öküz der içinden,aklı sıra espri yapıyor. nah dogururum ben sana çocuk...

bilir çünkü kocasını, ona göre gardını alır.

ayrıca da kocasının onu bundan sonra bir di$i olarak degil bir anne olarak bakacagını dü$ünür. artık o seksepalite kalmayacak kocasının gözü dı$arıda kalacak diye aklını yer durur. ben anneyim, yaglarım var, sürekli aglayan bi cocuga bakmak zorundayım, ama dı$ardakiler daha taptaze,ta$ gibiler, fazla yagları yok... bense cocuga bakan fazla kiloları veremeyen evi temizleyen... böhühühü b.k cocuk dogururum ulan!- a$kım nooldu yaa, sinirlendin durup dururken?
+ defol be, cocuk dogurmucam ona göre evleneceksek evlenelim?!
- ’!+%&/()/&%+^’!’^+%&/()=(/&%+^??
enharista
bünye meselesidir efendim, normal doğum yapan kadınlar da doğumla birlikte 3 kilo+gramı ve çocuğun anne karnındaki yaşam alanı, doğumla 7 kilo kadar dışarı atılmaktadır ve doğumdan önce anne degil de bebek beslendiyse yani bebek kilo aldıysa, anneye yadiğar kalan çok az bir kilo da bir süre sonra, hareketle doğumdan önceki seyrine devam etmektedir.

sezeryan ile yapılan doğumlarda kiloların kaldığı doğrudur vücudu bozulan ve göbekli kalan çoğu kadın çocukla birlikte o yaşam alanının tamamını bir şekil de dışarı atamadıkları için göbekli kalmışlardır ve hareket de etmedilerse eski hallerine nah dönerler efendim ve onu mensleri ile dışarı atmaktadırlar tabi zamanla kilo vermeye de çalışılmadıysa etliyim butluyum ben böyle de mutluyum olayı ile kılıf uydururlar.

annelik duygusunu bunun dışında tutuyorum o apayrı bir olğudur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol