diablo 2

utopiano
blizzard tarafindan yapilan deh$etengiz fantasy role playing tarzi oyun. bir ba$ina oturunca kalkmak mumkun degil. bu duruma ragmen bir de 3 defa bitirmeniz gerekmesi de cabasi. ucuncu defa bitirince artik oyunu uninstall etmek icin bir sebeb kalmiyor kimine gore bir defa bitirmek yeterli de olabilir.
battle.net uzerinden multiplayer da oynanabilir.
http://www.battle.net/diablo2exp/ adresinde gorulebilir.
(bkz: warcraft)
(bkz: warcraft 2 )
(bkz: warcraft 3 )
(bkz: starcraft)
coni
amazon,necromancer,barbarian,paladin,sorceress ve ek paketle birlikte gelen assasin,druid irklarini secip sosyal hayatiniza son bir kez bakip ic gecirerekten baslayabileceginiz oyun.
pandapant
cok seviyorun ama gicik oluyorum artik. yillardir oynarim bu oyunu ama bi yanlislik yapiyorum sanirim. battle.net te oynuyorum druidle ama lvl54’de cakildim kaldim .
eldrun
hack’n slash mantığıyla oynanan bağımlılık yapan bir blizzard klasiği.sadece oyunu bitirmekle bitmeyen bir oyun.set itemler tamamlama, rune, unique item, rare item toplama hastalığı oluşuyor.mükemmel müzikler ve bölüm arası videolar atmosferi tamamlıyor.türünün en iyilerinden.
spiritsoldier
benim 2 senemi yiyen,sonucunda da hiçbir şekilde bileği bükülemeyen bir adet level 94 necromancer ile bir adet level 92 paladin veren hayatımın oyunu. necromancer ın oyundaki en baba karakter olduğuna 2 sene sonunda karar vermişimdir.çünkü magic damage olayında necromancer kadar ileri gidebilen bir karakter daha yoktur,ki magic resistance veren ları bulmanız da güven özveri tecrübe ister ayrıca p2p de rakip tanımam
eldrun
bu kez bir ilki gerçekleştirdim ve diablo2 tarihinden beri ilk kez barbarian dışında bir karakterle oynamaya başladım.yakında orjinalini alıp battle.net’ten oynamayı düşünüyorum.
eldrun
1.10 patch oyun sistemi değişmiş, oha dedirten rune wordler, artık çok daha güçlü olan yaratıklar ve bazı skill’lerin diğer skillere extra güçler katması gibi özellikler ile en baştan karakter yaratma durumuna getirmiştir herkesi. sorceress’da frozen orb kasanların artık blizzard’a ağırlık veren bir karakter yapmaları farz olmuştur. tabi cold-lightning geliştirdiğiniz sorceress’ınızın karşısına immune to cold and lightning zımbırtılı bir yaratık çıkınca yapacak pek bir şey olmuyor save and exit dışında.
independence
cracki hicbir yerde bulunamayan oyun.hayir aradigimdan degil, bir arkada$im bu $ekilde anlatmi$ti bana.yoksa ben cracklere falan ezelden ebede kar$iyim.
eldrun
1.11 patch ile 10 tane daha rune word eklenmiş, 1.12 ile ise artık cd siz oynanabilecek bir diablo 2’miz olmuştur.
galahad
Bu yılın en iyi haberi, muhtemelen son 3-5 yılın da en iyi haberi...

Diablo 2, yenilenmiş sürümüyle bu yıl içinde çıkış yapacak!

Şu oyunun verdiği tadı hayatım boyunca hiç birinde bulamadım. Çoğu kişide olduğu gibi bende de yeri çok ayrı. Sabırsızlığı geçtim, hunharca bekliyorum. Ps4 pro ile yıllar sonra tekrar diablo 2 kasmak inanılmaz bir deneyim olacak. Hemencik çıksa keşke.

Bu arada oyun tam anlamıyla baştan yapım değil ama grafikler olabildiğince elden geçmiş. İsterseniz tek tıkla orijinal grafiklere de geçilecekmiş. Ps4 yazdığıma bakmayın, Xbox one, nintendo switch ve pc için de çıkacak.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol