detroit become human

galahad
çıkış tarihi 25 mayıs olarak açıklanmış ps4 exclusive oyunu. türkçe altyazı desteğiyle gelecek yapım 209tl'den ön siparişe açılmış.

20 nisanda çıkacak god of war ile arasında 1 aylık süre var. sony'den beklenmeyen hareketler.

galahad
Tahminim oyunun yarısındayım. Ve bitmesin diye oynamak istemediğim oyunlar sınıfına çoktan giriş yaptı. Grafikleri, konusu, karakterleri, kurgusu her şeyiyle mükemmel bir yapım.

Yarısında olmama rağmen çok kritik seçimler yaptırdı. Bazılarını seçmek için oyunu duraklatıp 5-10 dk düşünmüşlüğüm bile oldu... hem merak ediyorsun, hem bitmemesini istiyorsun. Çok kötü bir durum.

Geldiğim noktaya kadar favori karakterim connor oldu ama marcus'un hikayesi daha aksiyonlu olunca herkes gibi ben de sevdim. Geriye sadece kara kalıyor. Oda olayların biraz dışında geliştiği için pek ısınamadığım karakter oldu. Ama dediğim gibi henüz yarısındayım. Kesinlilkle oyunun ilerleyen bölümlerinde bu karakterlerin bir ortaklığı yada birleşmesi olacaktır...

Oyunu en fazla haftasonuna kadar bitirmiş olup, platin kupası için çalışmalara başlıyacağım. Bir de oyunda çok fazla seçim var. Hani bir kaç kez daha oynanır gibi geliyor. Ayda bir veya 2-3 ayda bir açıp oynanır.

Bitirdikten sonra inciğine, boncuğuna bir inceleme yapmak istiyorum. Çünkü konu klasik gibi görünse de bir çok mesaj içeriyor.
galahad
PlayStation plus kullanıcılarına içinde bulunduğumuz temmuz ayında ücretsiz sunulmuş ps4 oyunudur.

Elinde cihazı olanın, deneme plus başlatıp oynaması şiddetle tavsiye edilir.

Oyunun türkçe altyazı desteği de var.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol