dark tranquillity

0 /
goretomb
isvecli death metal grubudur.turunde en ba$arilisidir kanimca.metallica ’my friend of misery’ , mercyful fate ’lady in black’ cover lari ile aslinda death metal haricinde de klas bir performans gostermeleri acisindan anlamlidir.ulkemizde de konser veren grup seyirci ile cok iyi diyalog kurmus ve memnun kaldiklarini soylemi$ti.
lali berte
"the gallery" albumleriyle yasamima bodoslama girmis olan siki metal grubu.cikardiklari her albumde degisik tarzlar denedikleri gorulse de genel itibariyle kendi kaliplari icinden pek fazla siyrilmamislardir. sarki sozleriyle insani beyninden vuran bir gruptur bu. dinlenesidir.
delikofte
projektor adlı albümleri en orjinal ve sıkı albümleri olan, sonrasındaki haven albümleri ile yine süper bir çizgi yakalamış, yeni albümlerinde de gittikçe daha sertleşen saygı duyulması gereken grup. inflames ile kıyaslayıp da "ben inflamesi onlardan daha çok seviyorum" diyen isveç death metalinden ve gottenborgh soundundan hiç anlamayan insanları kınıyorum. zira dark tranquillity bu soundu yaratan grupların en önemlisidir. bunu ve bu sounda kattıkları moderniteyi anlamaları için insanları projektor ve haven albümlerini dinlemeye davet ediyorum.
schenardi
müzik gruplarının isimlerinin nick olarak seçilme geleneğinin son temsilcisi olan bilgic adayı arkadaşımızdır. kendsine hoşgeldin der; kendisini uzun süreler buralarda görmeyi temenni ederiz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol