daredevil

phoebus
marvel comics’in yarattığı köklü çizgi roman karakttlerinden birisidir.asıl adı matt murdock’tur. yaşli bir adama çarpmakta olan kamyonun önüne atlayarak adamı kurtarmış ve akabinde kör olmuştur..özellikle 1998den sora çıkan volume 2 serileri ile film noir havasini yakalamişlardir. 82.sayı itibariyle matt hapisanededir.
eldrun
bu süper kahramanlar neden hep amerikada olur dedirten cinsten biridir. türkiyede bir batman ya da daredevil olsa şimdi fena mı olurdu?
john maynard keynes
bir netflix dizisidir. tam adi marvel's daredevil'dir bu dizinin. netflix yapimi her dizi gibi butun sezon tek seferde yukleniyor. ilk sezonu muazzam yaptiklari icin simdiden agzimizin suyu akarak izledik. kingpin gibi tirt bir karaktere bile ne kadar derinlik kattiklarini gorunce hayranliginiz artabilir. vincent d'onofrio cok ust duzey bir oyuncluk koydu ortaya.
galahad
Yeni başladığım ve ilk bölümüyle söylendiği kadar kaliteli olduğunu gördüğüm dizidir.

Dövüş sahneleri çok hoşuma gitti. Oldukça doğal duruyor. Bunun dışında karakteri pek tanımam, bilmem. İzlemeden önce adamın kör olduğunu bile bilmiyordum. O derece uzağım.
galahad
Hayatımda ilk kez izlediğim bir dizinin introsunu geçtim. Dizi ne kadar iyiyse, introsu o kadar kötü.

Ek olarak s01 - bölüm 4'ü yeni bitirdim. Akıyor, gidiyor maşşallah.
galahad
İlk sezonu bitirdim. Tek kelimeyle muhteşemdi. Süper kahraman dizilerine tam olarak ön yargımı kırmış bulunmaktayım. Gerçi bu ön yargıyı oluşturan, yıllar önce izlediğim arrow denilen diziydi. Sayesinde marvel, dc tüm evrenlerden soğumuştum. Öyle leş bir dizidir.

Neyse, daredevil beklediğimden çok daha iyiydi. İkinci sezonu evde büyük ekranda izlerim diye düşündüm ama dayanamayacağım. İkinci sezonu netflixte indirmeye bıraktım bile...

Bu dizi harika gidiyorken the defenders için heyecanlanıyorum ama yorumları okudukça hevesim kaçıyor. Yine de şans verip izleyeceğim, tabiki punisher, jessica jones ve luke cage izledikten sonra. Defenders izlemek için hepsini bakmak şart mı bilmiyorum. İşim garanti olsun.
galahad
İlk sezonu harikalar yaratırken, ikinci sezonu punisher uğruna izlediğim dizi. Dünya üzerinde değişmeyen bir kural var. Süper kahraman dizi/film uzatılınca boku çıkıyor. Hadi boku çıkıyor demeyelim de bayıyor. Şahsi fikrim dizinin iptal edilmesi yerinde bir karar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol