courtney love

0 /
carpediem
kurt’un olumunden sonra onun anisina saygisizlik etmemek icin yayinlanmamis kayitlarin yayinina karsi cikan, bunun icin yillarca mahkemelerle ugrasan fakat daha sonra kurt cobain’in gunluklerini kitap haline getirip bunlari piyasaya surmekten hic cekinmeyen paragoz insan.
(bkz: journals)
xenophobia gunsel
bir cok cobain fanlarin nefret ettigi insan.. cobain’in intahar sebebi oldugunu dusunuyorlar...
cunku kurt’un biraktigi mektubu "i love you, i love you" diye bitiriyor...
siyah sacli hatun
kurt cobain’le evlenmeden önce fahiselik yapan, kurt’ü uyuşturucuya bulaştıran ve ölümünden sorumlu tutulan, kızı frances bean cobain’e çok rahatlıkla orospu çocuğu denmesinin en büyük sebebi olan yaratık.
hocapontas
biraz ilgilenen herkesin anlayabilcegi uzre kurt un katilidir kendisi..cinayet teorileri degildir kimseyi bu kadar emin yapan cunku artık teoriden cıkmıstır bazı seyler..hole cok severim grunge a sesi yakısan tek kadın vokal oldugunu dusunurum ve garip bir sekilde beni etkiler her sesini duydugumda susana kadar dinlemek isterim onu hayatımda en cok sevdigim sarkılardan birini yazmıstır. (bkz: northern star )ama yinede katildir ve hic kimse kurt un yerine gecemez daha cok sevilemez..tum bu sebeplerle asla asla ama asla affedilmeyecek olan ruh hastasıdır kendisi.
emma the gold one
dünyanın en tatlı, en sevimli ve bunun yanısıra en seksi kadını olabilir. bunun yanında da pek başarılı grunge vokali. insanların kendi kıçlarına bakmadan safi kurt cobain sevgisiyle ona orospu diyebilmelerini aklım almıyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol