çok güzel hareketler bunlar 2

0 /
independence
Yine yılmaz Erdoğan hocalığında, yine bkm mutfak oyuncuları tarafından hayata geçirilen proje. Bu aksam itibarı ile kanal d ekranlarında başladı.
independence
ilk bolumunu cidden begendim. piril piril ve yetenekli gencler var, oldukca da basarililar. yilmaz erdoğan'ın "türk insanı" yerine "türkiye insanı" demesi herkes gibi benim de gözüme battı. baska bir sikayetim yok ilk bolum icin.
simplist
yine yetenekli oyuncuları piyasaya kazandıracak olan, ilk versiyondaki gibi ara karakterler de barındıran dizi/program/yapım.
independence
2020 nin son gunu yayinlanan yilbasi ozel programi finali haric cidden kotuydu. konularda hulya avsar vardi ya daha ne diyeyim ben. gecen senelerde yilbasi ozeller cidden guzeldi ama bu sene fis cikti.

hülya avsar nedir ya. bi de kendisini hala guzel ve zayif sanmasi, o apayri bi tez konusu zaten.
independence
yeni sezonun ilk bolümünde "son vaziyetim" isimli efsane olmaya aday bir skec vardi, yazanin oynayanlarin ellerine zihinlerine sağlık.

ilk takimda "oscar" isimli yine efsane olmaya aday bir skec vardi, ben ondan beridir boyle bir skec izlememistim bu programda. hatta linkini de vereyim de dileyen izlesin.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol