çılgın sedat

anlamayanadam
korsan kaset satan bi tezgahta gormu$tum sonra televizyona falan da cikti. pop kaseti diye satilmaktaydi. aynen:
-kardes pop kaseti var mi?
-aha!
uzatilan kaset bunun kasetidir.
su
bu adamin bi sarkisi vardi:"sen beni atakoyde bir kata,tarabyada bir yata,bir de bes para etmez bir cep telefonuna sattin haaaa!!"die..
allahim cilgincik yaaaa cok delikanli cocuk ama yaww.
headbanger
ilk bakildiginda hafif yamuk sacli bir adam gibi dursada sonradan klibine baktiginizda bu adam kesin cilgin diyeceginiz kliplerinde radyasyona tutulmus kedi misali titrek havada danslar yapan ve herhangi bir magazin programinda kendisi goruldugunde izleyenlerin 3 gun (bkz: nafile namazi) kilarak "tanriya tanrim iyiki beni boyle yaratmadin" diye yalvarista bulundugu,sifatina s*cam tabirinin kendisi icin yaratildigi hissiyatini seyredenlerine veren,yazdigi delikanlilik konulu sarki sozlerine ragmen (bkz: aldo) tarzi danslariyla "host,bu nasil delikanli" dedirten,muhtemelen olanca aptallikla sergiledigi danslarindan biri sirasinda belini kiran ve erkeklige yine helal getirmeyen,muhtemel sevenleri arasinda (bkz: ergen) ve (bkz: yeni sivilceleri cikmis genc kizlar )ile ne yapacagini bilmeyen erkeklerin bulundugu genc kizlarin 10000000000000000000000000. sevgilisi oldugu iddia edilen degerli (bkz: sanat adami)
psychic
medya maymunu homosapiens. kamera kendine cevrilince ne yapacagini bilemeyen ve orangutanvari davranislar sergileyen sarkici bozmasi
steroid
kendisine yapılan kamera şakasında ekipten birine döner tekme atarak lakabını hakettiğini gösteren şarkıcı.
tria
bir evlada sahiptir, sağlıklı olmayan, spastik... onu sarar, sarmalar sedat.. ve hep der ki: yüce allahım sen sınavından beni başarısız çıkarma. herkes bu konuda sedat kadar çılgın olsa.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol