che resmi basılı t shirt giymek

carpediem
daha cok neyin ne oldugunu bilmeyen gencligin yaptigi eylem. bir yerlere ait olmak, arkadaslar arasinda kabul gormek, benim hayata dair dusuncelerim var, bos degilim mesaji vermek amacli yapilir.
imgoindeeperunderground
zaman zaman cevirip "kim bu adam bilader?" diye sorup, "aa ne cahilsin, che tabiki" diyecek genc arkadaslara, "peki ne yapmis mesela, ne dusunmus, ne istemis, nerede yasamis, neden olmus? sen bu t shirti neden giyiyorsun" diye sormak istiyorum ben. sonra diyorum ki, birakalim giysinler, belki onlar da merak ederler, kendileri arastirirlar giye giye en sonunda. ya da boyle bir sey olmaz, ama bu da beni ilgilendirmemeli..
adrenokortikotropik
bir siyasi görüşe sahip olduğunu ve hatta bir siyasi idolü bile olduğunu anlatmak ihtiyacı hisseden genç bünyenin yaptığı eylemdir zannımca.manasızdır,zira che guevera baskılı tişörtler dışında kolyeler yastıklar vb şeyler üretilerek ticari malzeme haline getirilmiştir ve kendisiyle çelişmiştir ideoloji.ayrıca devrimci birilerini örnek almaksa mevzu bahis,atatürk kolyesi taşımayı,ya da vb şeyleri öneririm illa ki ben bas bas bağırırım arkadaşım bunu düşünüyorum diye,çünkü ben eziğim,aslında kendimi ifade edecek halim bile yok da bakma işte aksesuvarlar sağolsun diyorsan.che gueveranın resmi daha mı karizmatiktir?bu mudur yani?
pipolarbozuk
üniversitede bolca gördüğüm tiplerdendi.
che nin 7. kuşak torunu gibi gezinir. bir ideolojin var da böyle ayaklı komünist bildirisi gibi dolaşma mk.
neyse sizleri de severiz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol