cem özer

0 /
goretomb
parasiz kaldikca birilerine bok attigi ve bu sayede rant saglamaya calistigi iddia edilen cok itici ukala bir adam,eski tiyatrocu.
imgoindeeperunderground
bir donem laf lafi aciyor programinda oldukca sukse yapmis, daha sonra karisinin golgesinde kalmis, oradan pek cikamamis, ardindan piyasadan bir sure silinip borclari sebebiyle elinde ne varsa satiliga cikarinca yeniden hatirlanmis, son olarak nasil olduguna akil erdiremedigim bir sekilde nurgul yesilcay ile evlenmis, yakinda da yeni karisi ile bir bebekleri olacak kisi. sanatci demek biraz zor kendisine. yanlis hatirlamiyorsam kaseti var, talk-show’u var, filmleri var ama hic birinde tam bir sanatci yok. boyle bir insan iste.. neredesin firuze’de muhasebeci rolune cok uyan bir karakteri oldugundan belki cok basariliydi sadece.
isigi izle
az konuşan, ancak konuştuğunda çok doğru şeyler söyleyen ve bu arada türkiye’nin en güzel ve şirin kadınlarından nurgül yeşilçay’ın kocası olma ayrıcalığına erişmiş şanslı insan, sempatik bir adam.
zerkalo
şu anda tv de gördüğümüz çoğu insanın zamanında ağabey ne olursun beni tv ye çıkart diye paçasına yapışıp yalvardığının unutulduğu, maalesef doğru projeler içinde olamadığından çaptan düşen ama bunun hala kaliteli ve başarılı olamayacağı anlamına gelmediği, en azından şu anda ben oyuncuyum diye ortalıkta dolaşanlardan kaliteli ve başarılı olacağını bildiğim oyuncu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol