capt it all

0 /
darklord
gerçek nickinin capt_it_all olmasından mütevellit kendisine başlık açılamamış ve bu yol seçilmiştir. hoşgeldin zamanı bayağı geçtiği için bu seromoniyi es geçip selam eder gözlerinden öperim.
maliyeci
çok duyarlı bir yazarımız.ihtiyacımız böyle yazarlara,ya da sözlüğe gelen her yazara böylesine bir duyarlılık lazım.güllük gülistanlık olur her şey.
narcotic
orta dünya yazılarını severek okudugumuz, nickini capt_it_all olarak almanın pismanlıgını tadan yazar...

orthanc kulesi kadar saglam, kadim lothlorien agacları kadar güzel, elf gözleri kadar keskin, kulakları kadar duyarlı entrylerini bekledıgımız yazardır...

nice entrylere...
muque
uzun zamandır entrylerine rast geldiğim, sağlam futbol takipçisi olduğunu düşündüğüm,ince espri kabiliyeti oldukça yüksek bilgiç.ayrıca nickini radyoda yanlış telaffuz etmeme de hiç kızmadı...
aias
#310886 numaralı entrysi ile ayılmak için yaptığım kahveyi zar zor ağzımda zaptedebilmeme neden olan yazar kişisi.
schenardi
her birine "2006 almanya dünya kupasında forma giymiş meksikalı futbolcu" şeklinde entry girerek tüm meksika kadrosunda yer alan oyuncuların isimlerini sol frame e taşımaya karar vermiş bilgiç.

edit: aynı işlemi abd oyuncuları için de uygulamış bulunmaktadır. darısı diğer kadroların ve oyuncularının başına...
reddevil
kendisi sol framedeki futbolcu isimleri yüzünden fm scoutu açmama ve harıl harıl entry yazmama sebep olmuştur.teşekkürlerimi sunarım.
31subat
malum sebepten hakkında yorum yazmanın oldukça zor olduğu, an itibariyle sözlükte yalnız kalmak için debelenen bilgiç. yalnız kalınca ne yapacağını merak etmekle birlikte artık bilgi sözlük’te yalnız kalma devrinin kapandığını da söylemeden geçmek istemiyorum.
(bkz: eskiden buralari hep dutluktu)
melankomik
gecen hafta en cok entry giren uyelerimiz :
1. capt_it_all 777 adet entry

"bunları insan okuyo biraz yavaş yaz" denilesi supersonic yazar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol