canan kaftancıoğlu

independence
2018 senesinden beri chp istanbul il baslanligini yuruten kisi. pek sevmem kendisini sahsi olarak, saga sola fazla laf cakar, yaralari fazla desmeye calisir. en son vukuati da zaten sosyal medya uzerinden isledigi iddia edilen 5 ayri suctan 9 yil 8 ay ceza almasi. istinaf mahkemesine gonderilen karar da bugun istinaf mahkemesi tarafindan onandı.

hic gerek yok boyle sert usluplara, igneleyici laflara ve bilincli yapilan sacmaliklara. buyur su tweet'e bak;“23 nisan'dan bir sonraki gün neydi? bilmek istemeyenler için ipucu:1915”

1915 neydi? sozde ermeni soykirimi senesi. sen ulkene karsi olan tum ulkelerle ayni akilda yurursen olmaz ki ama, partini de zedelersin partine oy verenleri de. bu ve benzeri pek cok vukuati var bu sahsin, chp icin faydali birisi degil.
independence
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun üç davadan aldığı ceza Yargıtay tarafından onandı. 4 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırılan Kaftancıoğlu'na siyasi yasak da getirildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Partimizin tüm milletvekilleri, derhal İstanbul il başkanlığı binamıza doğru yola çıkın" çağrısı yaptı.

kendisini zerre sevmem ama bir insanin hala dusunceleri sebebi ile hapis edilebildigi bir ulkede yasiyoruz, ben bunu hazmedemiyorum. birakin isteyen istedigini soylesin, demokrasi dediginiz sey de tam olarak budur zaten. anlamsiz kahramanlar yaratiyorsunuz basimiza hapis cezalari ile.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol