büyük göğüslü kızlar

melankomik
küçük göğüslü olan modellerine nispeten daha duyarlı şefkatli ve duygusal oldukları şahsımca saptanmış olan kişilerdir.
brahma
emilmeye gömülmeye, özellikle emilmeye meyilli kızlar.tabi gösteririm ama elletmem tarzı kızlar ya da ne gösteririm ne elletirim tarzı kızlarımız üstlerine alınmasın.
independence
teen age donemlerinde son derece cekici gelseler de, ya$ ile dogru orantili olarak yercekimi kanununun da devreye girmesi sonucunda bir o kadar itici olurlar.kendileri acisindan da omur boyu surecek bir bel agrisi sorunu peydah olur ki evlere $enlik.
nikola ii
kaçılası hatunlardır. cinsel karikatürler içeren hayallerinizi ahırda mıyım lan ben dedirtebilecek pişmanlıklara taşıyacak potansiyele sahiptirler. tercih etmem, etmezler. en istenileni küçük göğüslü hatunlardır.
biskuvit
önemli olan boyutu değil şeklidir kanımca. yoksa büyük olmuş taa göbeğe inen bir yapıda olursa kime ne yararı var?
independence
kendilerini bu denli arzulanan insanlar haline getiren goguslerinin iriliginden ziyade o goguslerin uzerine takilan muhte$em seksilikteki sutyenlerdir. sutyen olmaksizin goruldugunde %98 lik orani ayni etkiyi vermeyecektir bunyeye. hayal gucunu kamcilamak her zaman lezizdir.
cirkinbeti
insanlar normal şeylerle uğraşıp normal şeyler düşünmez mi , yada böyle şeyler çok normal de ben mi çağ dışı kaldım dedirten başlık....

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol