boğaziçi üniversitesi

0 /
kizilisikli
hedefim olan universite.2007’de boyle giderse kazanacagim.onumuzdeki 2 yilda beni en mutlu edecek hadise, bu universiteyi kazanmak olacak.

ekleme:gittikçe gözümden dü?en,"üniversitemsi" olmaya ba?layan üniversite.
seyhmerat
bazen gereksiz buyutuldugunu dusundugum universitedir.turkiye’de bir universitede icerisindeki tabelalar dahil her sey ingilizceyse,devlet universitesi olmasina karsin egitimi ingilizceyse,ve bogazicinden cok bosphorus adini kullaniyorsa,o universitenin bu memlekete ne kadar yarar sagladigi tartisilir.cok super beyinler bu universitede korelmislerdir.
kizilisikli
23 eylul 2005 de, ermeni savunucularinin konferans verecegi universitedir.turkiye cumhuriyetinin mali kaynaklarindan beslenerek yasayan bir universitede, turkiyenin milli politikalarina ters dusen eylemlerin olmasi uzucu.konferansin, tayyip erdoganin tesvikiyle yapilmasi da ilgictir.
(bkz: tanri turkiye yi korusun)
cekoslovakyalatyrylamayan
ozellikle lise 1 ve 2. siniflarda ogrencilerin deli gibi istedigi bir gercek universite.. fakat lise 3’un sonlari yaklastiginda sutcu imam’in 2 yillik bir fakultesine girmek icin vermeyecegi seyi yoktur..
rosencruz
ermeni konferansi yapmak icin can atan soroscularin toplandigi universite.bir devlet universitesi halkina ancak bu kadar ihanet edebilirdi.
eric cartman
icerisindeki yol gosterme vs. tabelalarinda ozel isimler haricinde turkce kullanilan universite.aylardir icinde bulunmama ragmen hicbir zaman "bosphorus university vs." benzeri kullanimlara rastlamadigim universite.soroscularin toplandigi universite,vatana ihanet eden devlet universitesi seklinde tanimlanamayacak universite.iyi,kotu,fethullahci,trockist,liberal,süleymancy... her cesit insani ihtiva eden universite.bazylary tarafyndan gereksiz yere abartylan,bazylary tarafyndan fütursuzca bok atylan üniversite.
cocabora
girmek isteyip girilemeyen okul değil ayrı bir karizma yuvası olduğuna inandığım,mezun olduktan sonra da malum okulunuz sorulduğunda muhtemelen yüzlerce kişi içinden sıyrılarak istediğiniz işe girebileceğiniz,azcık boğaza nazır,ingilizcenin ana dil olduğu ilim irfan yuvası.
portakal suyu
’’genç bakış’’ adlı programda okan bayülgen’e ’’dua ediyormusunuz?’’ gibi bir soru sorabilecek öğrenci zihniyetinide içinde bulunduran eğitim yuvasıdır.
tumeri
adamı zorla sosyal yapan okul,asosyal kalmak imkansız,otlar ineklerin yemesi için değil keyifli muhabbetlerin yapılması için kullanılır
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol