bir kıza ofsaytı anlatmak

0 /
adrenokortikotropik
hakemler bile anlayamıyor çoğu zaman da üzerinde 954803 saat tartışılıyor sonradan.demek ki anlamaya çalışmak gereksiz diye düşünenler de var.(bkz: ben)o yüzden anlatması hiç zor değil,yeter ki karşıdaki anlamak istesin.
bloody mary
kızımız ilgiliyse öğrenmeye, oldukça da basittir efendim..
nie zor olsunmuş, beyni çalışmıyor mu bu cinsin?
haa bir de bilir kişinin nasıl anlattığına bağlı olarak değişecek durumdur..
suppiluliuma
bu eylemi gerçekleştirmeye çalışmak, göt olmayı da beraberinde getirir.

- şimdi bak, eğer pas verildiğinde topun gittiği oyuncu en sondaki defans oyuncusundan ilerideyse, ofsayt olur. top rakibe geçer.
+ neden?
- nası neden? öö, öle işte? yani öyle beleş beleş goller olmasın diye. var mı öyle sotede bekleyip uzun topu alıp gol atmak?
+ iyi de, gol güzel bir şey değil mi?
- öyle.
+ e tamam atsın işte adam. iki takıma da bunu sağlarsan haksızlık olmaz ki. defans da ona göre beklesin laf mı. ayrıca madem gol futbolun amacı, böylece daha çok gol olmaz mı? daha çok gol daha çok eğlence değil mi?
- #!??!%^+^ erkek olunca anlarsın.
isimsizkahraman
-goooool!lan ananıski neresi ofsayt bunun?şerefsiz hakem ya.buz gibi gol
+ajkooom.kızma ya.atar bir iki tane bizimkiler.
-ya böyle böyle kaç golümüzü yediler.
+aa bak goooool.
-tekrar o selma.
+hmm.tamam.
...
+sevgilim.golü niye vermedi şimdi?
-ofsayt diye.
+ofsayt ne?
-şimdi rakip takım forveti diğer takımın defansının arkasında kalırsa ve top ona gelirse ofsayt oluyor.
+sadece forvetlere mi?
-nalakası var!?
+ama öyle dedin.
-lan zaten gene kaçırıyorlar sus iki dakika! (cüneyt arkın mod)
...
rakip takım gol atar.

-hay senin gibi ben!
+ofsayt ofsaaayt.
-ya selma otur oturduğun yerde ofsaytmış
+ama o ilerdeki bordo morcivertli oyuncu bizimkinden ileride.
-o oyuncu bizimki selma.
+tamam sustum
goetica
ucuzluktaki super cantayi almak icin mango’ya girdiniz. sadece bir tane kalmi$, o da kasanin(kale) hemen yaninda. ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz. çantayi gözune kestiren diger bir mu$teri(rakip oyuncu)de sizin hemen yaninizda bitiveriyor.ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yöneliyorsunuz. tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz zara’da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkada$iniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz.

bir yandan kasaya dogru ko$arken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkada$inizdan cuzdani(topu) istiyorsunuz. öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkada$inizdan uzak kaliyorsunuz ve arkada$iniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, her $ey bir an meselesi.

bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye cali$maniz.

i$te ofsayt bu.

top sana atildigi anda kaleye rakibinden daha yakin olamazsin.


redcrow
karşı kaleye doğru orta yaptığında rakip kalecinin en önündeki adam seninle aynı formayı giyiyorsa anla ki sıçtın..
alchoburn
ne kadar futbolla ilgilenirse ilgilensin, yapılamayan şeydir bu. hayır, anormal bir durum değil; kendini fanatik gören nice adam da anlamaz ofsaytı zaten, zeka veya ilgi seviye tespiti yapılacak bir konu değildir o nedenle. en basitinden, ofsaytı kaç oyuncunun engellediğini bile bilmez çoğu kişi.
sarkilarbircigligasiginmaksasimdi
deveye hendek atlat daha iyidir.zira bir kıza ofsaytı anlatmak hakikaten zordur.bu hususta anlatan da anlamaya çalışan da çok önemlidir.iyi bir anlatıcı değilseniz baştan kaybettiniz.iyi bir dinleyici değilseniz de aynı durum söz konusu olur.
hepimizhiciz
futbolun icat edilmesi ile başlayıp dünyanın sona ereceği güne kadar internette, sözlük ve forum başlıklarında yer alacak kavram.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol