bir erkeği ağlatmak

0 /
muque
belki de herhangi bir insanın ağlamasından kat be kat acı verecek olaydır.kabul edilse de edilmese de erkekler çok zor, ama ağlayınca da çok yaralayıcı ağlarlar...sakladıkları tüm masumiyeti yerlerinden özenle çıkarıp, yüzlerinin en görünen yerlerine oturtup ıslatırlar yanaklarını.kızaran gözlerde saklanan onca gözyaşı bir anda belirir.bazen dediğim gibi çok yaralayıcı bazen de nadir yaşanan bir durum olduğu için ara sıra yenen tatlı kıvamında bir durumdur bu.
goetica
bir kadını ağlatmak eyleminden kat be kat zor gibi görünen şeydir.çünkü erkekler ağlamak hareketini her zaman güçsüzlük olarak görmüşlerdir eskiden beri.ama aslında ağlamak güçsüzlük değil sadece duyguların dışa vurumudur.
evet zor gibi görünür o her zaman güçlü durmak zorundaymış gibi düşünen,taş kalpli görünen erkek cinsini ağlatmak,ama hiç de zor değildir.
ve sanırım erkeğin ağlarken ki hali en masum halidir.
isimsiz kahraman
sevdanın serabı gönül sahramda
bitmiyor hasretin sensiz akşamda
gözyaşım kuruyup kanla dolsada
bu gün dokunmayın bana ağlayacağım

gönül gökyüzünde sönük bir yıldız
olmaya razıyım yeterki bir ses
bir daha almam belki bu son kez
bu gün dokunmayın bana ağlayacağım
disappear
erkek ya çok sevdiğinde ağlar yada çok nefret ettiğinde, ya çok istediğinde ağlar yada zorla bir şey yaptırılmaya çalışıldığında, ya çok sevindiğinde ağlar yada çok sinirlendiğinde, ya çok şey hissettiğinde ağlar yada hiç birşey hissetmediğinde. ortası yoktur. iki uç kutuplarda ağlar erkek.
bb
çok kolaydır. öncelikle bir adet hatun, bir adet erkek, bir adet de sebep gerekmektedir. mümkünse erkek yıllardır ağlamıyorum modunda olsun ama mümkün değilse herhangi bir erkek de kullanabilirsiniz. önce erkek hatunun kalbini kırıp ağlatır. sonra hatun acımasızca lafları arka arkaya dizer. ama öyle cümleler kurar ki, adam sinirlenmek yerine kahrolur. "ne yaptım ulan ben" der. ama hatun susmaz, üstüne üstüne gider ve hatunun lafları altında ezilen, küçücük kalan adam sonunda özür dilerken gözünden akan yaşları fark eder. mutlu son.
oteki
gözyaşlarını inci diye boynuna takmayınca boş yere yerlere döktürüp ziyan ettirmenin bir yoludur. müsrifliktir. sıkıysa yaptır.ağlattırdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol