binbir gece

0 /
karpuzz
reklam tanitim muzigini pek begendigim icin ordan manasizca tumevararark kesin dizi de guzeldir diye akil yurutmenin neticesinde uzun bir aradan sonra bana dizi izletecek olan yapim.
chamomile
robert redford’un bir zamanlar olay yaratan ’ahlaksız teklif’ adlı filmine konu itibarıyla yaklaşan, salı akşamları kanal d’de yayınlanan dizi. oyuncuları başarılı. yönetmeninin adını şu an hatırlamıyorum ama aliye dizisini çekmişti daha önce. dizi popülarite olarak aliye’yi aratmayacağa benziyor.
sari ada
bu akşamki bölümüyle "peki ya 300 bin dolar versem bir gece için?" diyen patrona verilecek olası cevapları aradığımız dizidir.lakin hepsi bir bölüm içinde olmaz cevabı haftaya alırız artık.
angelus
dizinin sonunda başrol oyununcusunun güzel bir hasılat kaldıracağı aşikar olan dizidir. şöyle ki; 150x1001=150150$
armes
gelecek bölümlerde patronun ahlaksız tekliflerinin süreceğini ve ücretin 600 bin ve katları olarak çoğalacağından korktuğum dizi.

sirinsem gunahim ne
ortamda bir tane yaşlı amca var.her bölümde "bilgisayardan anlamıyorum,bilsem yapardım" tarzı bir şeyler söylüyor.senaristler bu amcaya başka replik mi bulamıyorlar nedir?ayrıca ne iş yapıyor bu amca onu da çözebilmiş değilim.
angelus
tüm sözlük olarak leziz bir para havuzunun oluşturulması ve fiyatın daha da artmadan 1 milyon dolar karşılığında şehrazat kişisinin tüm sezon boyunca kiralanması yönünde sözlük yönetimince karar alınmıştır. hayırlısı olsun.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol