bilgiçlerin ölüm sebepleri

0 /
kyrlanas
saatlerce bilgisayar basında kalmaktan mütevellit anneden umarsızca gelen ceyo-sabo terliğin kafayla yek-vucud olması
id est
müqüe : bir boğa tarafından hunharca katledildi.

hami$: ba$ka kimseyi tanımayan id est tarafından parsellenen bu entry daha pek çok edit tarafından hunharca taciz edilecektir. in$allah tabi.
el menzile beynel menzileteyn
ben oldukten sonra ahirette gordum etom’u..uzaktik birbirimize bizden daha da uzakta olan digerlerini isaret etti kaslariyla..konusamadik ama bakislari "karada gemi yapip denizi beklemekle gecirdin omrunu..geminin bir onemi yok artik hepimiz buradayiz deniz bizim icin" der gibiydi..
mitili
melankomik: çiftlik evine tavuk atınca bunu duyan horozların birleşip kendisine dalması(!) sonucu enteresan biçimde öldü.

etom: cami çıkışında pusu kuran kimliği belirsiz türbanlı adamlar tarafından hunharca katledildi.

independence: bilgisayar başında öldü, tam entry girerken hakkın rahmetine kavuştuğundan onu o halde fanusa koyup, gençlere ibret olsun diye taksim meydanına konuşlandırdılar.

goetica: sonunda profesyonel bir dj oldu ama bir radyo yayınında boğazına mikrofon kaçınca çok sinirlendi ve kafasını duvara vura vura öldü.

angelus: tuhaf bir vapurdan limandakilere el sallarken dengesini kaybedip denize düştü. ölüp ölmediği bilinmiyor ama mutasyon sonucu su kaplumbağası olduğu yönünde iddialar var.

sepulturk: 12 dev adam’ın bir maçında çok sinirlenip televizyonu yumruklarken ekranı kırdı ve elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti.

passive: pimini çekip fırlatmayı unutması sonucu elinde patlayan el bombası genç yaşında hayata veda etmesine sebep oldu.

addicted to pain: smiley şeklinde yaptırdığı evi depremde başına yıkıldı.

mad: kız bağlama ümidiyle şişe çevirmece oynarken "cesaret" dedi ve camdan dışarı "ben bir abazanım" diye bağırırken bir maganda kurşununa hedef olup can verdi.

maliyeci & schumi: eski günleri yad etmek amacıyla bir kıraathanede buluşup batak oynarken çıkan kavgada birbirlerini vurdular. maliyeci olay yerinde can verirken, schumi hastane yolunda ambulansın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti.

instrument: fantezi yapıp suyun altında namaz kılarken nefessiz kalıp hayatını kaybetti.

pessimistic: bungee jumping yaparken ipin kopması sonucu düşüp boynunu kırdı, ama ölmedi. kurtarma ekibinden birinin hatalı müdahalesi sonucu sedyeye alınırken hayatını kaybetti.

scapegoat: ünlü bir iş adamı olan scapegoat, arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybetti.

muque: anoreksi sebebiyle tahtalı köyü boyladı.

sinanhalac: son verdiği ayarı sindiremeyen bir üye yıllar sonra yanında adamlarıyla, inzivaya çekildiği yazlık evinde onu bulup kalleşçe öldürdü.

mitili: bir gece alkollü bir şekilde dolaşırken turan sözlük üyeleriyle karşılaştı. sonuç malum.

hayri: yıllar sonra bilgi sözlük’te bilgiç olunca aşırı heyecandan kalp krizi geçirerek eşek cennetine gitti.

(bkz: allah rahmet eylesin)

ps: unuttuğum varsa daha yaşıyor demek ki. allah uzun ömürler versin.
mitili
aldığımız bir kilo patatese göre deborah bilgiçlere karşı kurduğu son komplosunu hayata geçirmek üzereyken kurbanı melankomik tarafından suçüstü öldürüldü. diğer bir litre süte göre melankomik bu cinayet sonrası müebbet cezasını çekerken, cezaevinde tecavüzcü birini öldürmek için görevlendirilen bir katil tarafından isim karışıklığı sonucu infaz edildi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol